Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Bolest zad? Ani ve snu! Máme polštáře nové generace.

Na bolesti zad, šíje a hlavy si stěžuje stále více lidí. Každý s nimi bojuje jinak, ať už pravidelným pohybem nebo masážemi. Takto se ale člověk bolesti zbaví jen částečně, a to z jediného důvodu – prevence proti bolesti začíná zejména v noci.

Polštáře nové generace proti bolesti

Sedavé zaměstnání a hektický životní styl dělá z člověka 21. století snadný cíl pro trýznivé bolesti zad a souvisejících partií. Pokud i vy trpíte těmito příznaky, zapátrejte po jedné z příčin ve své posteli. A udělejte změnu. Vyberte si ergonomický polštář, který podpírá hlavu, krk i šíji ve správné poloze a přizpůsobuje se jejich tvaru. Polštáře nové generace se zaměřují na kritické partie vašeho těla a cíleně pracují na jejich uvolnění. Přizpůsobí se tvaru hlavy a poskytní krku i šíji pevnou a pružnou oporu. Zároveň rovnoměrně rozloží zatížení krčních svalů a obratlů, čímž dojde k jejich uvolnění během spánku. Ráno se tak vzbudíte odpočatí a připraveni na nový den.

 

U polštářů nové generace, kterou zastupuje Lindart DREAM VISCO, je samozřejmostí vysoký hygienický standard, který počítá i se spáči se zvýšenou potivostí hlavy. Unikátní náplň tvořená visco-tyčinkami je vhodná i pro alergiky a obal je z vnitřní strany podšitý jednodutinkovým klimatizačním rounem.

A kdo si rád navolí výšku svého polštáře, uvítá boční zip, který umožňuje snadnou regulaci náplně.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00