Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Bytový difuzér červená

Bytový difuzér červená
  • inovativní technologie difuzérů
  • stylový design
  • maximální efektivita
  • 60 dní stálé vůně

 

Zobrazit více
Nevybrali jste variantu
738 Kč

Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Čekejte prosím ...

Základní
informace

Nová technologie difuzéru "OXY-GEN powered" nepoužívá k osvěžování aerosoly ani rozprašovače, využívá pouze sílu čistého vzduchu díky malému, naprosto tichému ventilátoru, ke stálému a rovnoměrnému osvěžování vzduchu. Napájení je zajištěno 2AA bateriemi, které vydrží až 2 roky provozu.
Difuzéry vypouští vůni konstantně a rovnoměrně, díky čemuž v místnosti vytváří příjemné mikroklima se stálou intenzitou vůně.
Díky nové technologii difuzéru nejsou ve vůních použity žádná rozpouštědla a jiné škodlivé látky. Uvolňují se pouze vonné esence.
Vzhledem k minimálnímu obsahu organických chemických složek, která sublimují při pokojové teplotě, splňují vůně ekologickou nezávadnost a jsou vhodné do prostorů kde je kladen důraz na ekologii ( například získání certifikátu LEED ) .

Složení

Návod na instalaci
www.youtube.com/navod

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00