Košík 0 0 Kč

Anatomický polštář Lindart MEMORY BIO je vyroben z tzv. bio líné pěny, která obsahuje čisté přírodní oleje. Je antibakteriální a nevytváří živné prostředí pro roztoče a mikroorganismy. Díky antidekubitním prořezům v horní i dolní části polštáře dochází k lepšímu prokrvení krčních a šíjových svalů. Vysoce kvalitní a pratelný potah zajišťuje vysokou hygienu polštáře.

Polštář MEMORY BIO

  •  obsahuje přírodní oleje
  •  nevytváří živné prostředí pro roztoče
  •  antidekubitní relaxace krčních svalů
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální

Obvyklá cena od 2 178 Kč

Cena s DPH: od 1 851 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Anatomický polštář Lindart MEMORY BIO se skládá z jádra a snímatelného návleku. Jádro je zhotoveno z bio nízkoelastické pěny (tzv. bio líné pěny), která obsahuje přírodní oleje. Polštář se vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru hlavy a krku a poskytuje jim pevnou oporu. Má rovněž antibakteriální a protiroztočové účinky. Návlek, který je samostatně pratelný, je zhotovený z jemné tkaniny ze směsi polyesteru a viskózy (60/39) s příměsí pružného elastanu a je opatřený zipem.

Ošetřování návleku polštáře MEMORY BIO doporučujeme provádět minimálně 2x za rok, jinak podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60°C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít nižší teplotu sušení - cca 60°C. Chemické čištění se rovněž nedoporučuje.

      

Mohlo by vás také zajímat

Polštář ANTISTRESS S přírodní úpravou

Polštář Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, tzv. elektrosmogu, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu.

od 626 Kč
SLEVA
20%

Přikrývka ALOE VERA S přírodní úpravou

Prošívaná přikrývka Lindart ALOE VERA je ošetřena přírodním extraktem z rostliny Aloe Vera, který sa využívá rovněž v přírodní kosmetice. Přírodní substance změkčuje její povrchovou část, zvyšuje její hebkost a splývavost.

od 797 Kč

Topper RELAX PURO Topper

Podložka Lindart RELAX PURO se pokládá na matraci a zvyšuje komfort spaní. Je navržena tak, aby při položení na matraci poskytla větší oporu a pohodlí.

od 1 573 Kč
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00