Košík 0 0 Kč

Nakupte ještě za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Podložky

Ať už si chcete zvýšit svůj komfort při odpočinku nebo si zjednodušit údržbu matrace, zvolte jednoznačně ochranné podložky – budete mile překvapeni jejich praktičností a účinky.

Nejprodávanější zboží

Matracový chránič SANIPUR Matracový chránič

Jako chránič matrací je SANIPUR důležitým praktickým doplňkem ložního vybavení. Je vhodný především pro případy, kdy lze předpokládat znečištění matrace tělními nebo jinými tekutinami. Jedná se hlavně o osoby trpící inkontinencí nebo dlouhodobě upoutané na lůžko, pro kojence a malé děti.

od 617 Kč

Podložka FAMILY SAN Tepelně vyrovnávací

Ložní podložka FAMILY SAN plní následující funkce: zatepluje povrch matrace, ošetřuje a zmírňuje případné nerovnosti na matraci, chrání lůžko před pronikáním prachu a jiných alergenů z matrace

od 895 Kč

Topper VISCO FORM Topper

Podložka Lindart VISCO FORM se pokládá na matraci a zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku.

od 1 876 Kč

Topper RELAX PURO Topper

Podložka Lindart RELAX PURO se pokládá na matraci a zvyšuje komfort spaní. Je navržena tak, aby při položení na matraci poskytla větší oporu a pohodlí.

od 1 573 Kč

Topper VISCO CLIMATIC Topper

Topper Lindart RELAX VISCO CLIMATIC se pokládá na matraci a podstatně zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku.

od 3 146 Kč

Podložka SAN NOBLE Tepelně vyrovnávací

Ložní podložka SAN NOBLE plní následující funkce: zatepluje povrch matrace, ošetřuje a zmírňuje případné nerovnosti na matraci, chrání lůžko před pronikáním prachu a jiných alergenů z matrace

od 835 Kč

Topper

Narozdíl od podložky na matraci má pěnové jádro, je opatřený samostatně pratelným návlekem se zipem a jeho užitné vlastnosti jsou na vysoké úrovni.

Tepelně vyrovnávací

Zatepluje lůžko a plní funkci vyrovnávací (vyrovnává menší nerovnosti matrace) a ochrannou (chrání před pronikáním mechanických nečistot do matrace).

Matracový chránič

Slouží k ochraně matrace před znečištěním tělovými nebo jinými tekutinami.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00