- Příjemná hřejivost
- Vynikajicí termoregulační vlastnosti
- Velmi dobrý odvod potu
- Protizánětlivé a antialergické účinky
- 100% vlna vhodná pro alergiky
Kontaktní formulář
Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.
Základní
informace
Podložka WOOL NATUR je určena pro milovníky vlněných materiálů. Je zhotovena z jemné počesané pleteniny ze 100% italské ovčí vlny se samočisticí schopností vlasu. Tento obsahuje tuk lanolin, který zabraňuje pronikání nečistot a má protizánětlivé a protialergické účinky. Ovčí vlna vytváří tzv.“suché“ teplo, které zmírňuje revmatické potíže a zajišťuje pohlcování pachů v lůžku.
Složení
Podložka WOOL NATUR je opatřena v každé rohu napínací gumou pro lepší uchycení a fixaci na matraci. Je příjemná v kontaktu s tělem, vytváří pro tělo „suché“ teplo, pohlcuje pachy a disponuje velmi dobrou prodyšností.
Tipy na údržbu
Doporučujeme chmické čištění. Při použití prostředků s lanolinem lze prát v ruce do 30oC.