Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář MEMORY ERGO

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře na polštáři. Je vyrobený ze 3 vrstev viscoelastické paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení.

  •  správná opora hlavy
  •  optimální poloha krku
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální
  •  dlouhá životnost
Zobrazit více
899 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře na polštáři. Je vyrobený ze 3 vrstev viscoelastické paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení. Memory pěna ideálně rozkládá tlak a přináší uživateli odlehčení krční páteře. 

Český výrobek

Složení

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO se skládá z profilovaného jádra vyrobeného ze tří vrstev paměťové pěny a návleku. Jádro tvoří viscoelastická pěna (tzv.líná pěna), která se vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru hlavy a krku a poskytuje jim pevnou oporu. Má rovněž antibakteriální a protiroztočové účinky. 
Polštář je vyroben ve velikosti 35 x 60 cm. Velikou výhodou je to, že je polštář přizpůsobitelný - díky odnímatelných pěnovým vrstvám lze upravit výšku polštáře dle vašich požadavků.

Velikost 1 - 35 x 60 x 3 - 5 cm
Velikost 2 - 35 x 60 x 7 - 9 cm
Velikost 3 - 35 x 60 x 10 - 12 cm

Tipy na údržbu

Ošetřování návleku polštáře MEMORY ERGO doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, jinak podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 40°C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Chemické čištění se rovněž nedoporučuje.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00