Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Doprava zdarma
Showroom

Anatomický polštář MEMORY ERGO

969 Kč
Doprava zdarma
Showroom

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře na polštáři. Je vyrobený ze 3 vrstev viscoelastické paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení.

  •  správná opora hlavy
  •  optimální poloha krku
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální
  •  dlouhá životnost

Varianta

969 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.
Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře na polštáři. Je vyrobený ze 3 vrstev viscoelastické paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení. Memory pěna ideálně rozkládá tlak a přináší uživateli odlehčení krční páteře. 

Český výrobek

Složení

Anatomický polštář Lindart MEMORY ERGO se skládá z profilovaného jádra vyrobeného ze tří vrstev paměťové pěny a návleku. Jádro tvoří viscoelastická pěna (tzv.líná pěna), která se vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru hlavy a krku a poskytuje jim pevnou oporu. Má rovněž antibakteriální a protiroztočové účinky. 
Polštář je vyroben ve velikosti 35 x 60 cm. Velikou výhodou je to, že je polštář přizpůsobitelný - díky odnímatelných pěnovým vrstvám lze upravit výšku polštáře dle vašich požadavků.

Velikost 1 - 35 x 60 x 3 - 5 cm
Velikost 2 - 35 x 60 x 7 - 9 cm
Velikost 3 - 35 x 60 x 10 - 12 cm

Tipy na údržbu

Ošetřování návleku polštáře MEMORY ERGO doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, jinak podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 40°C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Chemické čištění se rovněž nedoporučuje.

Zpět nahoru