Košík 0 0 Kč

Nakupte ještě za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Polštáře

Kvalitní polštář je základ zdravého a plnohodnotného spánku. Nedělejte proto kompromisy a najděte si přesně takový, který Vám zajistí maximální pohodlí.

Nejprodávanější zboží

Polštář SILVER COMFORT Antibakteriální

Zipový polštář Lindart SILVER COMFORT nabízí jedinečné užitné a vysoce hygienické vlastnosti. Je pružný, vzdušný, s částicemi stříbra v povrchové tkanině.

od 699 Kč

Polštář BAMBOO PLUS Antibakteriální

Polštář Lindart BAMBOO PLUS využívá jedinečné vlastnosti bambusových vláken, které se projevují ve stálých antibakteriálních a protiplísňových účincích.

od 666 Kč

Polštář KLASSIK FEST Péřové

Péřový polštář DAUNE CLASSIC (FEST) patří mezi velmi kvalitní péřové ložní výrobky. Poskytuje pevnou oporu hlavy. Vyznačuje se přitom jemností a pohodlným uložením hlavy.

od 980 Kč

Polštář BUDDY PROFIL Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář BUDDY PROFIL zajišťuje příjemnou oporu hlavy a výbornou relaxaci krčních a šíjových svalů a obratlů. Díky svým užitným vlastnostem odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů a umožňuje jejich lepší prokrvení.

580 Kč

Polštář ALOE VERA S přírodní úpravou

Polštář Lindart ALOE VERA je ošetřen přírodním extraktem z rostliny Aloe Vera, který sa využívá rovněž v přírodní kosmetice. Přírodní substance změkčuje její povrchovou část a zvyšuje její hebkost.

od 559 Kč

Polštář ANTISTRESS S přírodní úpravou

Polštář Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, tzv. elektrosmogu, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu.

od 626 Kč

Antibakteriální

Látky, obsažené v materiálu použitém ke zhotovení výrobku, mají antibakteriální účinky (zamezují množení bakterií) – např. ionty stříbra.

Zdravotní vyvařovací

Výrobek je uzpůsobený pro praní a sušení za vysokých teplot (praní při teplotě vody do 95 °C, sušení v sušičce 120 °C).

S přírodní úpravou

Materiály, ze kterých jsou zhotoveny výrobky, jsou ošetřeny přírodními látkami nebo prvky, které jim dodávají specifické vlastností (např. rostlinné esence).

Péřové

Péřový polštář obsahuje prvotřídní jemné husí peří a další drobná peříčka.

Zdravotní ergonomické

Ergonomický polštář zajišťuje přirozenou polohu těla, pohodlí a příjemný odpočinek během spaní.

Polštář BUDDY PROFIL Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář BUDDY PROFIL zajišťuje příjemnou oporu hlavy a výbornou relaxaci krčních a šíjových svalů a obratlů. Díky svým užitným vlastnostem odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů a umožňuje jejich lepší prokrvení.

580 Kč

Polštář HERBAPUR HVAR Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář s extraktem LEVANDULE.

1 390 Kč

Polštář HERBAPUR REGENAX Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář s extraktem HEŘMÁNKU.

1 390 Kč

Polštář HERBAPUR VITAL Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář s extraktem ALOE VERA.

1 390 Kč
SLEVA
15%

Polštář MEMORY Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář Lindart MEMORY obsahuje jádro z viscoelastické paměťové pěny Memory, která způsobuje, že se polštář vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru krku a hlavy.

původní cena: 1 452 Kč
1 234 Kč

Polštář MEMORY PROFIL Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář Lindart MEMORY PROFIL pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře na polštáři. Je vyrobený z viscoelastické paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení.

1 452 Kč
SLEVA
15%

Polštář MEMORY BIO Zdravotní ergonomické

Anatomický polštář Lindart MEMORY BIO je vyroben z tzv. bio líné pěny, která obsahuje čisté přírodní oleje. Je antibakteriální a nevytváří živné prostředí pro roztoče a mikroorganismy.

původní cena: 2 178 Kč
1 851 Kč

Nové generace

Jedná se o výrobky, které v důsledku významné inovace získávají podstatně širší a kvalitnější vlastnosti, než předchozí řada těchto výrobků.

Vlněné

Výrobky ze 100% vlny zajišťují klidný spánek bez teplotních výkyvů a mají vynikající termoregulační a antialergické vlastnosti.

Náplň do polštáře

Slouží jako náplň do polštářů, dekorativních polštářků, podhlavníků a sedaček.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00