Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Postele bez úložného prostoru

Postel ADONIS Postele bez úložného prostoru

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 52-60 cm.

od 11 860 Kč
Detail produktu

Postel ARGOS Postele bez úložného prostoru

ARGOS je to masivní postel z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 cm.

od 12 640 Kč
Detail produktu

Postel JOVITA Postele bez úložného prostoru

JOVITA je to moderní masivní postel z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 cm.

od 12 890 Kč
Detail produktu

Postel JESICA bez UP Postele bez úložného prostoru

JESICA je moderní masivní postel z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 cm.

od 13 440 Kč
Detail produktu

Postel APOLON Postele bez úložného prostoru

Velmi estetická dřevěná postel APOLLON je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 52-60 cm.

od 13 440 Kč
Detail produktu

Postel PORTO Postele bez úložného prostoru

Jednoduchá a elegantní postel PORTO je vyrobena z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 - 65 cm (dle použité matrace).

od 16 990 Kč
Detail produktu

Postel MALAGA Postele bez úložného prostoru

Masivní postel MALAGA z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 - 65 cm (dle použité matrace).

od 17 540 Kč
Detail produktu

Postel SEVILLA Postele bez úložného prostoru

Designová perla a moderní postel SEVILLA. Postel může být buď v jednom dezénu dřeva, anebo v kombinaci dvou dezénů dřeva. Masivní postel z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 - 65 cm (dle použité matrace).

od 17 790 Kč
Detail produktu

Postel KIRUNA Postele bez úložného prostoru

Moderní postel KIRUNA je masivní lůžko z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 - 65 cm (dle použité matrace).

od 18 050 Kč
Detail produktu

Postel JULIANA bez UP Postele bez úložného prostoru

Postel JULIANA je krásná masivní postel z bukového (popř. dubového) dřeva. Její krásu a kvalitu podtrhuje také to že je to, mezi zákazníky, jedna z nejžádanějších postelí v naší nabídce. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 23 550 Kč
Detail produktu

Postel ATOS bez UP Postele bez úložného prostoru

ATOS je krásná masivní postel z bukového (popř. dubového) dřeva. Její krásu a kvalitu podtrhuje také to že je to, mezi zákazníky, jedna z nejžádanějších postelí v naší nabídce. Standartní výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 23 550 Kč
Detail produktu

Postel SOFIE bez UP Postele bez úložného prostoru

Luxusní masivní postel SOFIE se vyznačuje velmi pevnou konstrukcí spojenou s prvotřídní kvalitou dřeva které je zárukou 100 leté postele. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 24 170 Kč
Detail produktu

Postel VERDON bez UP Postele bez úložného prostoru

Masivní a luxusní postel VERDON vás zaujme svou mohutností, precizním provedením a jednoduchým moderním designem.

od 30 360 Kč
Detail produktu

Postel INARI bez UP Postele bez úložného prostoru

Masivní a luxusní postel INARI vás zaujme svou mohutností, precizním provedením a jednoduchým moderním designem.

od 30 980 Kč
Detail produktu

Postel YASMINE bez UP Postele bez úložného prostoru

Luxusní postel YASMINE bez úložného prostoru a bez roštů.Vyrábí se především z dubového nebo bukového dřeva, které jí zajistí maximální životnost a pevnost. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm což ocení každý kdo má rád pohodlné vstávání.

od 33 460 Kč
Detail produktu

Postel OMALO bez UP Postele bez úložného prostoru

Stylová a mohutná postel OMALO je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 33 770 Kč
Detail produktu

Postel CHARLOTTE bez UP Postele bez úložného prostoru

Luxusní postel CHARLOTTE. Její konstrukce je tvořena hranoly z bukového nebo dubového dřeva o rozměrech 10x10cm které zajišťují posteli maximální pevnost a stabilitu. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 37 180 Kč
Detail produktu

Postel ELIZABETH bez UP Postele bez úložného prostoru

Manželská postel ELIZABETH je TOP masivní postel která zaujme především svou mohutností. Její konstrukce je tvořena hranoly z bukového nebo dubového dřeva o rozměrech 10x10cm které zajišťují posteli maximální pevnost a stabilitu a dodávají jí její osobitý a nenapodobitelný design. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 38 720 Kč
Detail produktu

Postel BATUMI bez UP Postele bez úložného prostoru

Majestátní a luxusní postel BATUMI je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 43 680 Kč
Detail produktu

Postele s úložným prostorem

Postel JULIANA Postele s úložným prostorem

Elegantní postel JULIANA je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 26 950 Kč
Detail produktu

Postel ATOS Postele s úložným prostorem

Postel ATOS je jedna z nejoblíbenějších a masivních postelí s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 37 620 Kč
Detail produktu

Postel SOFIE Postele s úložným prostorem

Luxusní masivní postel SOFIE s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 37 910 Kč
Detail produktu

Postel VERDON Postele s úložným prostorem

Moderní postel VERDON je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 38 740 Kč
Detail produktu

Postel INARI Postele s úložným prostorem

Moderní postel INARI je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 39 310 Kč
Detail produktu

Postel YASMINE Postele s úložným prostorem

Luxusní postel YASMINE s velkým úložným prostorem. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty.Vyrábí se především z dubového nebo bukového dřeva, které jí zajistí maximální životnost a pevnost. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm což ocení každý kdo má rád pohodlné vstávání.

od 41 550 Kč
Detail produktu

Postel OMALO Postele s úložným prostorem

Stylová a mohutná postel OMALO je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm a velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 41 840 Kč
Detail produktu

Postel CHARLOTTE Postele s úložným prostorem

Mohutná manželská postel CHARLOTTE je masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM.Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 44 920 Kč
Detail produktu

Postel ELIZABETH Postele s úložným prostorem

Mohutná manželská postel ELIZABETH je TOP masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 46 330 Kč
Detail produktu

Postel BATUMI Postele s úložným prostorem

Majestátní a luxusní postel BATUMI je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm a velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

od 50 820 Kč
Detail produktu

Noční stolky

Police COSTA Noční stolky

Elegantní a jednoduchá posuvná police COSTA, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 1 860 Kč
Detail produktu

Police ELIS Noční stolky

Elegantní a jednoduchá posuvná police ELIS, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 1 860 Kč
Detail produktu

Police COSTA DUO 20 Noční stolky

Dvojitá elegantní posuvná police COSTA DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 2 890 Kč
Detail produktu

Police COSTA DUO 30 Noční stolky

Dvojitá elegantní posuvná police COSTA DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 2 890 Kč
Detail produktu

Police ELIS DUO 20 Noční stolky

Dvojitá elegantní posuvná police ELIS DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 2 890 Kč
Detail produktu

Police ELIS DUO 30 Noční stolky

Dvojitá elegantní posuvná police ELIS DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

od 2 890 Kč
Detail produktu

Stolek BRUNO Noční stolky

Praktický noční stolek BRUNO je dýhovaný dřevinou BUK, DUB.

od 3 600 Kč
Detail produktu

Stolek NERO 1/Z Noční stolky

Praktický noční stolek NERO se zásuvkou je dýhovaný dřevinou BUK, DUB. Masivní dřevěná zásuvka a velký odkládací spodní prostor je předností tohoto stolku.

od 4 910 Kč
Detail produktu

Stolek NERO 2/Z Noční stolky

Praktický noční stolek NERO se zásuvkou je dýhovaný dřevinou BUK, DUB. Masivní dřevěná zásuvka a velký odkládací spodní prostor je předností tohoto stolku.

od 5 450 Kč
Detail produktu

Stolek SOFIE Noční stolky

Praktický noční stolek SOFIE se zásuvkou je dýhovaný dřevinou BUK, DUB. Masivní dřevěná zásuvka a velký odkládací spodní prostor je předností tohoto stolku.

od 5 450 Kč
Detail produktu
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00