Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem

Postel JULIANA Postele s úložným prostorem

Elegantní postel JULIANA je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 26 950 Kč
Detail produktu

Postel ATOS Postele s úložným prostorem

Postel ATOS je jedna z nejoblíbenějších a masivních postelí s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 37 620 Kč
Detail produktu

Postel SOFIE Postele s úložným prostorem

Luxusní masivní postel SOFIE s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 37 910 Kč
Detail produktu

Postel VERDON Postele s úložným prostorem

Moderní postel VERDON je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 38 740 Kč
Detail produktu

Postel INARI Postele s úložným prostorem

Moderní postel INARI je luxusní masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 39 310 Kč
Detail produktu
Showroom

Postel YASMINE Postele s úložným prostorem

Luxusní postel YASMINE s velkým úložným prostorem. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty.Vyrábí se především z dubového nebo bukového dřeva, které jí zajistí maximální životnost a pevnost. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm což ocení každý kdo má rád pohodlné vstávání.
od 41 550 Kč
Detail produktu

Postel OMALO Postele s úložným prostorem

Stylová a mohutná postel OMALO je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm a velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 41 840 Kč
Detail produktu

Postel CHARLOTTE Postele s úložným prostorem

Mohutná manželská postel CHARLOTTE je masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM.Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 44 920 Kč
Detail produktu

Postel ELIZABETH Postele s úložným prostorem

Mohutná manželská postel ELIZABETH je TOP masivní postel s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 46 330 Kč
Detail produktu

Postel BATUMI Postele s úložným prostorem

Majestátní a luxusní postel BATUMI je dominantní masivní postel se zvýšeným čelem na 140 cm a velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 65 cm.
od 50 820 Kč
Detail produktu
Filtr
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00