Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.

Zdravá ložnice bloguje

15. 6. 2018

Luxusní povlečení z mako saténu si zamilujete

Exkluzivní, prémiový, prostě špička. Přesně takovou pověst má satén a oprávněně. Saténové povlečení promění vaši postel v oázu luxusu. Ale pozor, není satén jako satén. Pojem totiž neoznačuje materiál, jak se mnozí domnívají, ale způsob jeho zpracování. 

13. 6. 2018

Ručníky nesají a smrdí? Kupte ocet.

Znáte to. Občas koupíte nové naducané ručníky a osušky a po pár pračkách je z nich smirkový papír. Nebo ztratí savost, takže se s tím člověk utírá a utírá až se skoro vytře doztracena, ale mokrý je pořád. Co s tím? Vaše ručníky nemusejí skončit jako hadra v dílně, prostě je vyperte v octu.

11. 6. 2018

Matrace s přírodní úpravou – spánek jako na mechu

Spánek je nejlepší lékař a fyzioterapeut v jednom. Zúročte ho naplno a využijte každou minutu odpočinku, která se vám dostane.

18. 5. 2018

Dětské matrace: Jak vybrat tu správnou?

Stejnou pečlivost, jakou věnujete výběru matrace pro dospělé, byste měli věnovat i vybírání zdravé spací podložky pro svou ratolest. Nepodceňujte odolnost malého těla, které na první pohled vydrží víc, než to vaše – pokud vyberete špatně, dítě si ponese následky na celý život. 

14. 5. 2018

Antibakteriální přikrývky zajístí zdravý spánek aneb bambusem k teplu a suchu

O pocení ve spánku už se toho napovídalo dost. My vám řekneme jedno - vlhko můžete vyřešit kvalitní antibakteriální přikrývkou. Teplo a sucho zároveň není sci-fi.

10. 5. 2018

Doplňky, které provoní byt. Domov je tam, kde vám to voní.

Doplňky do bytu, to nejsou jenom oku lahodící dekorace. Útulný domov vám pomohou vytvořit i vůně.

9. 5. 2018

Tepelně vyrovnávací podložky: Tři jednou ranou!

Jak mít matraci pořád jako ze škatulky? Pořiďte jí nového nerozlučného parťáka - tepelně vyrovnávací podložku. Kromě toho, že matraci chrání, plní i několik dalších funkcí, pro které si ji zamilujete.

7. 5. 2018

Lampy: Základy čarování se světlem aneb jaká svítidla pořídit do ložnice?

V žádném jiném pokoji nehraje osvětlení tak velkou roli jako v ložnici. Těžko bychom hledali další místo, kde potřebujete navodit jednou relaxační atmosféru, jindy intimní a někdy zase pracovní. S tím pomůžou různé typy svítidel, nádech intimity dodá vhodná lampa nebo lampička.

4. 5. 2018

Dekorační polštáře jsou must-have každé domácnosti

Obývák i ložnici ladíte do posledního detailu, ale pořád tomu něco chybí? Dost možná tečka v podobě dekoračních polštářů. Stylových doplňků, které zútulní každý interiér. Co takhle zkusit to se sobem? Nebo raději s králíkem?

3. 5. 2018

Matracový chránič: ano nebo ne?

Přemýšlíte nad koupí matracového chrániče, ale nejste si jistí, jestli je pro vaši domácnost vhodný? Pojďte si projít nejčastější otázky a odpovědi. A budete mít jasno.

25. 4. 2018

Zdravotní ergonomické polštáře vám pomohou prospat se ke zdraví

Bolí vás po ránu za krkem? Zkuste zdravotní ergonomické polštáře, pomůžou vám lépe spát.

24. 4. 2018

Zavařte to roztočům!

Během noci může člověk vypotit až půl litru potu, v létě i víc. Vsákne se do lůžkovin, matrace a deky, kterou jste přikrytí. Jak často měníte a perete povlečení? Klidně i dvakrát do měsíce. A jak je to s peřinou? Ruku na srdce, tady už je to většinou horší.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00