Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.

Zdravá ložnice bloguje

7. 8. 2018

Župany: Nejlepší přátelé pro chvíle pohody

Župany rozhodně nepatří do té části šatníku, která patří mezi must-have základ potřebný pro každodenní fungování. Znáte to, bez spodního prádla, trička, džín a páru ponožek z domu nevyběhnete.

18. 7. 2018

Odpočívat se musí umět! Plédy vás to naučí

Choulíte se na gauči u televize ve staré dece a děravých ponožkách? S tím je teď konec! Elegantní pléd vás zahřeje a rozložený na pohovce zútulní celou místnost. S nadcházející jarní a letní sezónou ho oceníte i při večerních sedánkách na balkóně se sklenkou vína. A na zimu s ním se budete vyloženě těšit!

16. 7. 2018

Je vám v posteli nesnesitelné vedro? Pomůže prostěradlo

V teplých letních měsících to v posteli může být až k nevydržení. Nedá se spát, přitom spánek je základ proto, abychom byli schopní přes den normálně fungovat. Ochlaďte svou postel vhodným prostěradlem. Na materiálu záleží.

13. 7. 2018

Podložka ke koupelně patří stejně jako vana a toaleta

Podložky jsou nedílnou součástí koupelen. Není totiž nad to, když po hřejivé koupeli vstoupíte na neméně příjemný povrch. Podložka je také skvělým prostředkem, jak koupelnu oživit barvami. Je až s podivem, že zatímco všechny ostatní místnosti chceme mít nazdobené a veselé, koupelnu se nám nějak daří přehlížet.

11. 7. 2018

Trendy v tapetách pro rok 2018

Jaké tapety budou v následujících letech zdobit váš domov? Samozřejmě ty, které jsou stylové a podléhají módní vlně.

10. 7. 2018

Pěnové matrace – základ každé domácnosti

Kvalitní matrace je alfou i omegou zdravého spánku. Jak se v nich ale zorientovat, když prodejci nabízí tolik možností? Pokud tápete, pořiďte si pěnovou matraci, u kterých stačí si projít jejich vlastnosti a zvolit tu nejlepší právě pro vás. Máte záruku dobrého poležení za cenu, která rozhodně nezruinuje váš rozpočet. 

15. 6. 2018

Luxusní povlečení z mako saténu si zamilujete

Exkluzivní, prémiový, prostě špička. Přesně takovou pověst má satén a oprávněně. Saténové povlečení promění vaši postel v oázu luxusu. Ale pozor, není satén jako satén. Pojem totiž neoznačuje materiál, jak se mnozí domnívají, ale způsob jeho zpracování. 

13. 6. 2018

Ručníky nesají a smrdí? Kupte ocet.

Znáte to. Občas koupíte nové naducané ručníky a osušky a po pár pračkách je z nich smirkový papír. Nebo ztratí savost, takže se s tím člověk utírá a utírá až se skoro vytře doztracena, ale mokrý je pořád. Co s tím? Vaše ručníky nemusejí skončit jako hadra v dílně, prostě je vyperte v octu.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00