Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Zdravá ložnice bloguje

19. 10. 2018

VYBÍRÁME: 3 PRÉMIOVÉ ŽUPANY, KTERÉ SE HODÍ JAKO DÁREK PRO ŽENY

Ženy se rády rozmazlují. Milují luxus a pocit pohodlí a vůbec ze všeho nejlepší je, když se tyto dva požadavky setkají v jedné věci, kterou si můžou vzít na sebe. Důležitý je samozřejmě i hezký design, ten by měl být v případě luxusních dárečků samozřejmostí. Která věc naplňuje všechna tato kritéria? Župan. Přesně tak. Kvalitní župan je dokonalý dárek pro ženy, které milují komfort. Je snad něco lepšího, než se po horké koupeli zabalit do nadýchaného, měkoučkého, stylového županu? Kdo by mu v ten okamžik řekl ne? Proto pro vás máme tip: hledáte-li pro svou drahou polovičku vhodný dárek, sáhněte po županu! Jak vybrat ten pravý? Udělali jsme to za vás. Představujeme tři kousky, se kterými to stojí za to vyzkoušet.

16. 10. 2018

3 důkazy, že pyžamo je zábavnější, než byste čekali

Proč by se měl někdo zabývat pyžamem? Proč plýtvat řádky na tak zcela všední a samozřejmý kus oblečení? Protože s pyžamem je větší legrace, než jsme si ochotni připustit. Například se k němu váže jedna ze základních otázek lidského bytí, která patří po bok evergreenů jako „Patří ananas na pizzu?“ a  „Ze které strany se loupe banán?“. Víte, která to je?

15. 10. 2018

10 důvodů, proč potřebujete mít doma deku

Deka je nejlepší přítel každé domácnosti. Nevěříte? Přesvědčíme vás, že mít doma takovou pěknou hebkou deku je výhra. Zachrání vás totiž v každé situaci. Třeba, když nutně potřebujete postavit vigvam.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00