Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.

Zdravá ložnice bloguje

19. 4. 2018

Nalaďte se na správnou spánkovou vlnu! A začněte od hlavy

Nemůžete usnout a počítáte před spaním ovečky? Hoďte je za hlavu, nebo spíš pod ní, a vyspěte se do růžova na polštáři z ovčí vlny.

18. 4. 2018

Dětské ručníky s kapucí rodiče milují. Řekneme vám proč

Dětské ručníky s kapucí jsou v současné době nejpopulárnější řešení mezi dětskými ručníky. Jednoduchý design umožňuje udržovat dítě v teple, řeší ochranu mokré dětské hlavičky před ofouknutím, a navíc v něm děti vypadají super roztomile.

12. 4. 2018

Přehozy v kombinaci se správnými doplňky udělají vaši ložnici šik

Přehozy a dekorační polštáře mohou vtisknout okoukané místnosti úplně novou tvář. Pusťte do své ložnice letošní barvy roku a vytvořte stylovou oázu klidu a pohody. Sáhnete po fialové nebo raději modrozelené?

11. 4. 2018

Antistresové přikrývky a šest dalších tipů, jak se vyrovnat se stresem

Dnes se podíváme na stres. I když je to značně individuální záležitost, existuje hned několik způsobů, jak se mu postavit. Udělejte si radost nebo zkuste relaxovat ve speciálních antistresových přikrývkách. Nenechte se zahnat do kouta.

3. 4. 2018

Náplně do polštářů: co všechno můžete použít? Je toho víc, než byste čekali.

Jedno je jisté. Pokud se chcete pořádně vyspat, nejlepší výplní polštáře stále zůstává nadýchané peří nebo kvalitní dutá vlákna. Na druhou stranu, existuje celá řada přírodních materiálů, ze kterých se dají vytvořit úžasné masážní nebo nahřívací polštáře. Třeba pecky z třešní a višní. Nevěříte?

28. 3. 2018

Polštáře s přírodní úpravou: Aloe vera a levandule v polštářích zajistí lepší spánek

Nechce léčivou sílu přírody dělat zázraky i ve vaší posteli. 

27. 3. 2018

Bolest zad? Ani ve snu! Máme polštáře nové generace.

Na bolesti zad, šíje a hlavy si stěžuje stále více lidí. Každý s nimi bojuje jinak, ať už pravidelným pohybem nebo masážemi. Takto se ale člověk bolesti zbaví jen částečně, a to z jediného důvodu – prevence proti bolesti začíná zejména v noci.

26. 3. 2018

Antibakteriální polštáře si poradí se vším

Pot, bakterie a podrážděná pleť? Pořiďte si antibakteriální polštář a máte vyhráno.

S polštářem přichází do kontaktu nejcitlivější část lidského těla – tvář. Vlhký a zapařený povlak je ideálním místem ke vzniku bakterií a plísní. A přitom problém s pocením může vyřešit jednoduchá změna polštáře.

21. 3. 2018

Vyvařovací polštáře zatočí s roztoči ve vaší posteli

V dnešní článku se zaměříme na vyvařovací polštáře a na to, jak s nimi zacházet.

13. 3. 2018

Vlněné přikrývky? Řekněte přírodním materiálům své ano

Vlněná přikrývka, to je láska na celý život. Představujeme 3 + 3 důkazy o tom, že vlna je úžasný materiál. Varování: po přečtení tohoto článku už nikdy nebudete chtít spát v ničem jiném.

7. 3. 2018

Péřové přikrývky a dva mýty, které padly.

Lidé často věří spoustě věcí, které zaslechnou. Připravili jsme si pro vás článek vyvracející mýty o péřových přikrývkách, které jsme slyšeli.

6. 3. 2018

Péřové polštáře: Jak je čistit?

Znovuobjevení péřových přikrývek a polštářů v posledních letech není jen módní vlna. Peří je přírodní materiál oplývající výbornými vlastnostmi. Je vodoodpudivé, výborně tepelně izoluje a navíc je lehké a měkoučké, proto se v něm vyspíte dorůžova. Otázkou však zůstává údržba, která je z hygienických důvodů nezbytná.

Otázka by přitom neměla znít "Čistit, nebo nečistit?", ale spíše "Jak čistit?".

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00