Košík 0 0 Kč

Nakupte ještě za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Přikrývky

Chcete ležet jako v bavlnce? Zajistěte si klidný spánek pod přikrývkou, která z vaší postele vytvoří místo plné prodyšnosti, pohodlí a zdraví.

Nejprodávanější zboží

Přikrývka BAMBOO PLUS Antibakteriální

Prošívaná přikrývka Lindart BAMBOO PLUS využívá jedinečné vlastnosti bambusových vláken, které se projevují ve stálých antibakteriálních a protiplísňových účincích.

od 938 Kč

Přikrývka SILVER COMFORT Antibakteriální

Prošívaná přikrývka Lindart SILVER COMFORT nabízí jedinečné užitné a vysoce hygienické vlastnosti. Je příjemná na dotek, středně hřejivá, s vysokou propustností vzduchu. Mikročástice stříbra v povrchové tkanině ji udržují v suchém stavu i při zvýšeném pocení.

od 1 141 Kč

Přikrývka ALOE VERA S přírodní úpravou

Prošívaná přikrývka Lindart ALOE VERA je ošetřena přírodním extraktem z rostliny Aloe Vera, který sa využívá rovněž v přírodní kosmetice. Přírodní substance změkčuje její povrchovou část, zvyšuje její hebkost a splývavost.

od 797 Kč

Přikrývka LEVANDA S přírodní úpravou

Prošívaná přikrývka Lindart LEVANDA pro letní období obsahuje vonné mikrokapsle levandule, jejichž příjemná vůně krásně provoní lůžko. Má zklidňující účinky na organismus, vytváří příjemnou atmosféru při usínání a navozuje klidný a zdravý spánek.

od 868 Kč

Přikrývka SAN NOBLE Zdravotní vyvařovací

Prošívaná přikrývka Lindart SAN NOBLE je přikrývka se střední hřejivostí..Vzhledem k použité tkanině a konstrukčnímu řešení má několikanásobně delší životnost než přikrývky zhotovené z bavlny.

od 899 Kč

Přikrývka SAN MEDIC Zdravotní vyvařovací

Prošívaná přikrývka Lindart SAN MEDIC je přikrývka s vysokým hygienickým standardem. Pro svou pevnost a zvýšenou odolnost vůči opotřebení je vhodná i do více zátěžových provozů, jako jsou hotely, penziony, nemocnice nebo lázeňské domy.

od 774 Kč

Antibakteriální

Látky, obsažené v materiálu použitém ke zhotovení výrobku, mají antibakteriální účinky (zamezují množení bakterií) – např. ionty stříbra.

S přírodní úpravou

Materiály, ze kterých jsou zhotoveny výrobky, jsou ošetřeny přírodními látkami nebo prvky, které jim dodávají specifické vlastností (např. rostlinné esence).

Zdravotní vyvařovací

Výrobek je uzpůsobený pro praní a sušení za vysokých teplot (praní při teplotě vody do 95 °C, sušení v sušičce do 120 °C).

Péřové

Husí jemné prachové nebo drobná peříčka sloužící jako výplň ložních výrobků.

Vlněné

Výrobky ze 100% vlny zajišťují klidný spánek bez teplotních výkyvů a mají vynikající termoregulační a antialergické vlastnosti.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00