Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Jak správně vybrat

Klidný a dostatečně dlouhý nepřerušovaný spánek je základem pro psychickou i fyzickou pohodu.

Polštáře

Antibakteriální, zdravotní, péřový či ergonomický polštář? Přečtěte si o rozdělení polštářů více a vyberte si ten správný pro vás.

Přikrývky

V nepřeberném množství ložních výrobků je velmi obtížné najít výrobek, který by odpovídal vašim představám. Proto bychom vám chtěli nabídnout návod, jak se celkem snadno orientovat.

Matrace

Široká nabídka různých typů matrací znesnadňuje výběr matrace vhodné pro vaši potřebu, a to z hlediska její funkce, životnosti i ceny. Proto vám pro lepší orientaci nabízíme malý návod.

Dekorativní fólie

SIBU DESIGN je předním výrobcem dekorativních fólií špičkové kvality, které byly vyvinuty speciálně pro design interiéru, nábytku, koncepce obchodů, módu, architektonické a výstavní plochy. Dekorativní fólie SIBU DESIGN jsou snadno aplikovatelné a nabízejí téměř neomezené možnosti použití. Dekorační fólie lze lepit na všechny typy povrchů bez nutnosti protitahu.

ROŠTY

Rošt je základ lůžka. Pokud chcete dobře vyřešit své spaní, začněte od základu - od postelového roštu. Je to vlastně jako se stavbou domu - pokud základy nejsou dobré, jsou i se sebelepším domem problémy.

Postele

Postel je nedílnou součástí našeho života a vždy se její kvalita bude odrážet na našem zdraví a našich osudech. I základem taoismu jsou 3 poklady důležité pro kvalitní a šťastný život, přičemž jeden z nich je kvalitní a zdravý spánek.

Od této filozofie se odrážejí ruku v ruce praktiky Feng Shui i další vývoj našich výrobků jako jsou postelematracerošty do postelímanželské postele a veškerý nábytek určený pro spánek.

U dřevěných postelí je prioritou vyrábět pouze postel z masivu s použitím rostlého tvrdého dřeva BUK a DUB, které nám našim postupem výroby dávají záruku pevné a stabilní postele.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00