Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Zdravé spaní ve zdravé ložnici

Zdravá ložnice vznikla s cílem vytvořit podmínky a prostředí pohodového a zdravého spaní.

Zdravý spánek je podstatnou částí zdravého životního stylu. Spánek dobíjí baterky, posiluje, léčí neduhy těla i ducha. Ve srovnání s našimi předky spíme méně, a o to důležitější je, aby náš spánek byl kvalitní.

Zdravá ložnice je odpovědí na špatné a nekvalitní spaní. Máme přes dvacet let zkušeností s výrobou přikrývek, polštářů, matrací a dalších lůžkovin, které našim zákazníkům přinášejí zasloužený odpočinek. Mezi výhody našich výrobků patří a vždy patřit budou vysoká užitná hodnota, vysoký hygienický standard a také důraz na vzhled. Vedle vlastní výroby věnujeme energii inovacím a vývoji a jsme proto schopni pružně reagovat na vývoj trhu a rostoucí požadavky našich zákazníků.

Zdravá ložnice je česká společnost prodávající české výrobky. Naším hlavním cílem je váš zdravý a dobrý spánek. S výběrem toho správného vybavení ložnice vám ochotně poradíme. Vyberte si u nás z bohaté nabídky prošívaných přikrývek, polštářů, povlečení, prostěradel, podložek na matrace, matrací a ložních doplňků. Díky tomu, že máme vlastní výrobu, pro nás není problém vám cokoli vyrobit na míru.

Tak dobrou noc a zdravé sny!

Zpět nahoru