Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Doprava zdarma

BA TIMBER Dark Grey matt AR HPVC NA

8 176 Kč
Doprava zdarma

BATH ART MATT – kolekce pro vaši koupelnu - chytře strukturovaná, lehká jako pírko a antibakteriální. Vyzkoušejte produkty SIBU DESIGN, které kombinují nejvyšší standardy designu a kvality, nyní také v matném provedení pro sprchový kout.

 • špičková kvalita
 • snadná údržba
 • jedinečný design
 • neomezené možnosti použití
 • provedení pouze bez lepidla (NA)
 • AR zvýšená odolnost
 • rozměr 2600x1000x3,8
 • dodání do 2 týdnů

Varianta

8 176 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.
Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

SIBU DESIGN je předním výrobcem dekorativních fólií špičkové kvality, které byly vyvinuty speciálně pro design interiéru, nábytku, koncepce obchodů, módu, architektonické a výstavní plochy. Dekorativní fólie SIBU DESIGN jsou snadno aplikovatelné a nabízejí téměř neomezené možnosti použití. Dekorační fólie lze lepit na všechny typy povrchů bez nutnosti protitahu a velice snadno se formátují a udržují.
Označení SA
- samolepící tapeta: vhodná pro nesavé povrchy, aplikace na savé podklady je možná po penetraci plochy.
Označení NA- tapeta bez lepidla: doporučujeme na vysoce savé povrchy jako jsou zdivo, sádrokarton a nepotažené dřevotřísky. Doporučujeme použít naše SIBUKLE lepidlo.
Návod na instalaci naleznete v sekci Jak vybrat tapety. Naleznete zde i odkaz na kanál youtube, kde můžete shlédnout mnoho naučných videí a celkový ceník dekorativních fólií SIBU zahrnující všechny dekory. Veškeré informace naleznete na stránkách výrobce http://www.sibu.at.

Složení

Dekorativní interiérové fólie - aplikace

Standardně se vyrábí ve variantě s lepidlem (samolepící fólie SA) a nebo bez lepidla NA. Každá deska je na dekoru chráněna tenkou fólií, kterou strháváme až po dokončení instalace. Při běžné aplikaci není potřeba žádný protitah, dekorativní fólie SIBU nepnou podklad - vyjímkou je pouze lepení v lisu. Na řezání fólie stačí ulamovací nůž, možné je použití i formátovací pily, vrtačky, laseru atd.
Samolepicí designové panely označené zkratkou „SA“ jsou vybaveny vysoce přilnavou vrstvou na zadní straně dekorativního panelu - vyrobeny z vysoce kvalitních akrylátů nebo syntetické pryže - a lze je proto rychle a snadno připevnit na nesavé povrchy . Samolepicí designové panely se lepí přímo na povrch s ohledem na dilatační spáru (2-3mm) - bez dodatečného lepidla.
Nesavé povrchy poznáte tak, že na povrch kápnete kapku vody – pokud se nevsákne, ale zůstane na povrchu, jedná se o nesavý povrch. Samolepicí provedení není vhodné pro stropní aplikace. Alternativní možnosti zpracování jsou k dispozici na vyžádání.
Povrch musí být bez uvolněných částí, suchý, hladký, zbavený prachu, nečistot, mastnoty, vosku a silikonu. Panely SIBU DESIGN nikdy nemontujte na nerovné povrchy, protože to má za následek ztrátu vizuální kvality. Pro dosažení maximální přilnavosti je nutné nesavé povrchy vždy čistit alkoholem (etanol, isopropylalkohol).
Při lepení samolepicích designových panelů (SA) musí být na okrajích panelu vždy zachována dilatační spára o velikosti cca 2 - 3 mm! Pokud je okolní teplota vysoká nebo teploty výrazně kolísají, je třeba dilatační spáru zvětšit nebo zmenšit formát panelu.

Základní pravidla

 • Dekorativní fólie SIBU řežeme vždy ze strany dekoru mimo SIBU GLAS
 • Dekorativní panely jsou vhodné pouze pro vnitřní použití.
 • Designové panely dodávané srolované by měly být položeny naplocho po dobu nejméně 24 hodin. Dodatečné závaží zlepšuje rovinnost.
 • Nedoporučuje se používat v blízkosti otevřeného ohně nebo silných zdrojů tepla.
 • Mechanické zpracování, jako je řezání, děrování nebo vrtání designových panelů, se vždy provádí z horní strany dekoru a ne ze zadní strany.
 • Ideální teplota zpracování + 15 °C až + 30 °C. Dekorativní panely se musí před zpracováním aklimatizovat, tj. nechat vytemperovat na pokojovou teplotu. To slouží k tomu, aby se zabránilo tvorbě kondenzátu na povrchu lepidla a ke snížení roztažnosti panelu prostřednictvím snížení teplotních rozdílů.
 • Většina našich výrobků je vyrobena z termoplastů, které se při zvýšení teploty o 10 °C roztahují o cca 0,7 mm - měřeno na délku 1 mNa okrajích panelu je proto třeba počítat s dilatační spárou cca 2 – 3 mm. Pokud je okolní teplota vysoká nebo teploty výrazně kolísají, je třeba dilatační spáru zvětšit nebo zmenšit formát panelu. 
 • Kožené a látkové fólie čistíme pouze mýdlovou vodou nanesenou na měkký čistící hadřík, ostatní můžeme čistit běžně dostupným čističem na okna a plasty naneseným na čistící hadřík.
 • Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky, prostředky na bázi rozpouštědla nebo čistý alkohol!
Zpět nahoru