Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Podložka SAN NOBLE

Podložka SAN NOBLE

Ložní podložka SAN NOBLE plní následující funkce: zatepluje povrch matrace, ošetřuje a zmírňuje případné nerovnosti na matraci, chrání lůžko před pronikáním prachu a jiných alergenů z matrace

  •  plní vyrovnávací a ochrannou funkci
  •  zatepluje lůžko
  •  příjemný omak
  •  alergicky neutrální
  •  vysoký hygienický standard
  •  dlouhá životnost
Zobrazit více

NEJPRVE VYBERTE ROZMĚR

od 1 080 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Ložní podložka SAN NOBLE plní následující funkce:

  •  vyrovnávací (ošetřuje a zmírňuje případné nerovnosti na matraci)
  •  zateplovací (zatepluje povrch matrace)
  •  ochrannou (chrání lůžko před pronikáním prachu a jiných alergenů z matrace)

Praním a sušením podložky při vysokých teplotách a použitím značkové náplně se v lůžku udržuje alegicky neutrální prostředí vhodné i pro děti do tří let. Prodloužená životnost je dána zvýšenou odolností povrchové tkaniny vůči mechanickému namáhání.

Český výrobek OEKO

Složení

Ložní podložka SAN NOBLE je zhotovena z jemné směsové povrchové tkaniny složené z bavlněných a polyesterových vláken (50/50) a termopojeného rouna z pružných dutých tvarovaných vláken o hmotnosti cca 250g/m², která jsou zcela odolná vůči mikroorganismům. V rozích je podložka opatřena gumovými pásky k uchycení a fixaci na matraci.

Tipy na údržbu

Ošetřování podložky SAN NOBLE doporučujeme provádět nejméně 2x za rok. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody až do 95°C v šetrném programu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce je možné prát pouze podložky do rozměru cca 140x200 cm. Podložky s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní.) Nepoužívat bělení prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje použít normální program sušení. Podložku doporučujeme během sušení přeskládat, aby se sušila rovnoměrně. Žehlení je možné při teplotě žehlící plochy do 110°C. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění není dovoleno.

         

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00