Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Doprava zdarma

Police ELIS DUO 30

od 3 540 Kč
Doprava zdarma

Dvojitá elegantní posuvná police ELIS DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

  • český výrobek
  • vše vyrobeno z masivního rostlého dřeva
  • provedení PRAVÁ a LEVÁ
  • Rozměr odkládací plochy je š.35 x hl.35 x v.26 cm
  • doprava 3% z ceny po celé ČR

Varianta

NEJPRVE VYBERTE DEKOR

od 3 540 Kč

VYBERTE BARVA BUK

VYBERTE BARVA DUB

VYBERTE PROVEDENÍ

od 3 540 Kč

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Police ELIS DUO 30 je vyrobena z celomasivního tvrdého dřeva BUK nebo DUB, s možností moření do libovolných odstínů. Tyto doplňky vyrábíme a dodáváme do 2-4 týdnů od objednání zboží. Police je možno zavěsit na libovolnou dřevěnou postel s tloušťkou bočnice 24mm a výšky bočnice min.250 mm.
Police ELIS DUO 30 je určena pro postele: OMALO, BATUMI, JULIANA, ATOS, VERDON, INARI, CLAUDIE, VICTORIE, ELIZABETH, SOFIE, YASMINE, CHARLOTTE.

Český výrobek

Složení

Praktická dvojitá závěsná polička ELIS DUO 30 je vhodná pouze pro celodřevěná lůžka s výškou bočnice min.25 cm.
Tato police je volně zavěšená za bočnici a díky prostému, ale praktickému systému lze polici libovolně posouvat po bočnici lůžka.
Je vyrobena z masívního bukového nebo dubového dřeva s možností moření dle vzorníku . Rozměr odkládací plochy je 35x35 cm, při objednání je nutno uvádět, zda se jedná o pravou nebo levou polici. Určení orientace police je z pohledu na lůžko, tedy pokud stojíte před lůžkem, police PRAVÁ je na pravé straně lůžka a police LEVÁ je na levé straně lůžka.

Zpět nahoru