Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Postel YASMINE

Postel YASMINE

Luxusní postel YASMINE s velkým úložným prostorem. Součástí postele jsou navíc i velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty.Vyrábí se především z dubového nebo bukového dřeva, které jí zajistí maximální životnost a pevnost. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm což ocení každý kdo má rád pohodlné vstávání.

  • český výrobek
  • cena nezahrnuje matrace
  • vše vyrobeno z masivního rostlého dřeva
  • vysoká pevnost rohových spojů
  • k postelím možnost dokoupit stolky ve stejné barvě
  • doprava 3% z ceny po celé ČR
Zobrazit více

NEJPRVE VYBERTE ROZMĚR

VYBERTE DEKOR

VYBERTE TYP SPODNÍHO ČELA

VYBERTE ÚLOŽNÝ PROSTOR

VYBERTE BARVA BUK

VYBERTE BARVA DUB

od 46 180 Kč

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Vysoce komfortní a elegantní je dřevěná postel s úložným prostorem YASMINE. Má velmi jemně zdobené čelo lůžka, ale i zvýšené čelo v nohách.
Vyznačuje se velmi pevnou masivní konstrukcí z rostlého a tvrdého dřeva, s pevností a stálostí. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás.
Postel YASMINE se vyrábí z pečlivě vybíraného bukového nebo dubového masivu. Masivní dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. To zaručuje maximální stálost dřeva. Výběr a kvalita vstupního dřeva je prioritou při výrobě lůžek značky "STACH". Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní. Postel YASMINE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 
Cena dopravy po celé ČR je 3% z ceny postele.

Český výrobek

Složení

Úložný prostor
Postel YASMINE, patří mezi komfortní postele s úložným prostorem. Pod lůžkem je velmi praktický „vzdušný prostor“ vysoký 20 cm, který skrývá hned několik výhod. Díky němu pod lůžkem nedochází ke stagnaci energie, úložný prostor je díky němu velmi kvalitně odvětraný a v neposlední řadě zvyšuje výšku lehací plochy a tím zvyšuje i komfort spaní ale i slézání z lůžka téměř do stoje, což ocení především starší osoby. Navíc díky jeho výšce 20 cm můžete pohodlně uklízet pod lůžkem, což ocení především ženy.
V nabídce máme 3 typy úložných prostorů:
A.) Zabudované „Textilní dno“ - tvoří jej textilní dno ze 100% bavlny, pevně uchyceného pomocí plastových zásuvných profilů k rámu lůžka. Textilní dno výborně větrá úložný prostor lůžka, dá se čistit, ručně prát, je jednoduché na instalaci a svou nosností 40-50 kg lůžkovin je velmi praktické (toto řešení je velmi pozitivně hodnoceno našimi zákazníky, ale i odborníky při výstavách a veletrzích). V ceně lůžka.
B.) Zabudované „Akulitové dno“ - tvoří jej pevná Akulitová deska, což je děrovaný bílý Sololit. Je uložen na pružných lamelách, opět výborně větrá úložný prostor lůžka, dá se jednoduše vytřít, je jednoduchý na instalaci a svou nosností 40-50 kg lůžkovin je velmi praktický. V ceně lůžka.
C.) Volný UP MAX - je tvořen ze dvou samostatných dřevěných boxů, které jsou uloženy pod lůžkem v celém prostoru. Kompletně tedy vyplňuje prostor pod lůžkem, leží na zemi a zvyšuje se tím objem úložného prostoru. Nosnost UP MAX je tedy bez omezení. Není v ceně lůžka.
Všechny typy úložných prostorů jsou doplněny o výklopné kování, které jsme upravili a doplnili o „plynové písty“ pro jednodušší zvedání roštu, které je nastaveno na tlak 600N, což bez obav udrží i těžší matrace. 
Lamelové rošty
V základní verzi postele YASMINE jsou součástí polohovací lamelové rošty, vyrobené z extrémně pevného „eukalyptového dřeva“ (slangově řečenému také „železné dřevo“). Povrch lamel navíc u některých roštů upravujeme vrstvou přírodního korku, což velmi příznivě pomáhá k odstranění geopatogenních zón a brání samovolnému posunu matrace. Lamelové rošty mají v hlavové části 5 manuálně polohovacích relaxačních poloh, což jistě při večerní relaxaci nebo četbě oceníte. Nožní část lamelového roštu otevírá plynový píst a tím je zaručen plynulý a tichý chod polohovacího kování. 

Tipy na údržbu

Rozměry postele
  • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 195 x 110 cm)
  • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 175 x 110 cm) 
  • Rorměr postele: 140 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 155 x 110 cm)
  • Výška čela postele: 110 cm 
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00