Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

SET EXQUISIT LETNÍ maxi

SET EXQUISIT LETNÍ maxi

Péřový set EXQUISIT přikrývka 200 x 220 cm letní + 2 x polštář 70 x 90 cm

  •  nejvyšší komfort spaní
  •  100% husí prachové peří
  •  luxusní 100% Mako-bavlna
  •  vynikající lehkost
  •  profesionální provedení
  •  vhodná i pro alergiky na domácí prach
Zobrazit více
20 900 Kč
17 765 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Péřová přikrývka EXQUISIT patří mezi velmi kvalitní péřové ložní výrobky, vyznačující se mimořádnou lehkostí, hřejivostí a jemností. Jemná péřová náplň ošetřená proti roztočům a jejich alergenům vytváří v lůžku příjemné a komfortní prostředí. Jako kvalitní a zdravotně nezávadný péřový výrobek je přikrývka certifikována podle mezinárodní normy s označením NOMITE® pro výrobky vhodné pro alergiky a DAUNASAN pro ty, které vyhovují evropské normě EN 12935 z hlediska sterility a čistoty.
Péřový polštář TRIO ELEGANC patří mezi velmi kvalitní péřové ložní výrobky. Poskytuje jemnou a dostatečně silnou oporu hlavy. Vyznačuje se přitom jemností a vysoce pohodlným uložením hlavy.

Německý výrobek OEKO

Složení

Péřová přikrývka EXQUISIT je zhotovená z jemné, lehké a pevné perkálové tkaniny ze 100% Mako-bavlny odolné vůči potu a neutrální na světlo. Po obvodu je vybavena paspulkou. Je prošita do čtverců, aby nedocházelo k posunu peří. Náplň se skládá ze 100% bílého bavorského prachového husího peří 1. třídy. Přikrývka je lehká, nadýchaná a vysoce hřejivá.
Polštář TRIO ELEGANC tvoří na povrchu vysoce kvalitní tkanina ze 100% bavlny Mako-bavlny, která zabraňuje pronikání drobných peříček na povrch polštáře při jeho zatížení. Obsahuje dvojí náplň. Vnitřní se skládá ze 100% bílého mazurského husího peří 1. třídy, vnější obsahuje 90% bílého mazurského husího peří 1.třídy a 10% drobného peří na zesílení opory hlavy. Natřepáním je možné udržovat polštář provzdušněný a ve stálém nadýchaném objemu.

Tipy na údržbu

Ošetřování péřové přikrývky EXQUISIT doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60°C. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Žehlení není dovoleno. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

         

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00