Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Topper VISCO FORM

Topper VISCO FORM

Podložka Lindart VISCO FORM se pokládá na matraci a zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku.

  •  multifunkční, relaxační a vyrovnávací
  •  relaxační a masážní vlastnosti
  •  zvyšuje komfort lůžka
  •  vyrovnává nerovnosti matrace
  •  sedmizónové jádro z paměťové pěny
  •  snímatelný a pratelný potah
  •  alergicky neutrální
Zobrazit více

NEJPRVE VYBERTE ROZMĚR

od 2 635 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Podložka Lindart VISCO FORM se pokládá na matraci a zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku. Díky své výšce 6 cm je schopna vyrovnávat případné nerovnosti matrace a zateplit lůžko. Zároveň chrání před pronikáním nečistot do matrace. V rozích podložky jsou našity gumové pásky k uchycení a fixaci na matraci.

Český výrobek

Složení

Jádro podložky (topperu) Lindart VISCO FORM tvoří sedmizónová paměťová pěna (VISCO) o výšce cca 4 cm, tvarovaná do nopů (výčnělků). Potah podložky je zhotoven z jemné tkaniny obsahující 50 % polyesteru a 50 % bavlny, která zabraňuje pronikání vlhkosti do jádra. Tkanina potahu je podšita termopojeným polyesterovým rounem o hmotnosti cca 150 g/m². Podložka je po obvodu opatřena zipem pro snadnou údržbu potahu.

Tipy na údržbu

Ošetřování potahu podložky VISCO FORM doporučujeme provádět minimálně 2× ročně. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu topperu při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít nižší teplotu sušení – cca 60 °C. Chemické čištění ani žehlení nedoporučujeme.

          

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00