Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Anatomický polštář DREAM VISCO

Anatomický polštář DREAM VISCO

Polštář Lindart DREAM VISCO plní funkci ergonomického polštáře a vyznačuje se vysokým komfortem spaní. Přizpůsobuje se tvaru hlavy, krku i šíje a poskytuje jim pevnou a pružnou oporu.

  •  unikátní náplň z visco-tyčinek
  •  relaxace krčních svalů a obratlů
  •  snižuje únavu zad
  •  snímatelný a samostatně pratelný obal
  •  vysoký hygienický standard
  •  alergicky neutrální
Zobrazit více
od 1 385 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart DREAM VISCO plní funkci ergonomického polštáře a vyznačuje se vysokým komfortem spaní. Přizpůsobuje se tvaru hlavy, krku i šíje a poskytuje jim pevnou a pružnou oporu. Rovnoměrně rozkládá zatížení krčních svalů a obratlů. Náplň polštáře je vzdušná, prošitý snímatelný obal, opatřený zipem, umožňuje regulaci množství náplně. Polštář je vhodný i pro lidi se zvýšenou potivostí hlavy.

Český výrobek OEKO

Složení

Polštář Lindart DREAM VISCO se skládá z jedinečné náplně, které jsou uloženy v obalu z rychleschnoucí směsové tkaniny zhotovené z jemných přízí polyesteru a bavlny v poměru 50/50. Obal, který je z vnitřní strany podšitý jednodutinkovým klimatizačním rounem o hmotnosti cca 150 g/m², je opatřený zipem.

Tipy na údržbu

Ošetřování obalu polštáře DREAM VISCO doporučujeme provádět minimálně 2× ročně, jinak podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším a vysoce hygienickým způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody až do 95 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít nižší teplotu sušení – cca 60 °C. Žehlení je možné při teplotě žehlící plochy do 110 °C. Chemické čištění vyžaduje určitou opatrnost (šetrnost v mechanickém působení a teplotě sušení). Samoobslužné čištění se nedoporučuje.

        

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00