Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář LEVANDA

Polštář LEVANDA

Zipový polštář Lindart LEVANDA pro celoroční období obsahuje vonné mikrokapsle levandule, jejichž příjemná vůně krásně provoní lůžko. Má zklidňující účinky na organismus, vytváří příjemnou atmosféru při usínání a navozuje klidný a zdravý spánek.

  • zklidňující účinky na organismus
  • jemná vůně levandule krásně provoní lůžko
  • antibakteriální účinky
  • repelentní účinky proti komárům
  • možná regulace množství náplně
  • snímatelný a samostatně pratelný obal
  • dlouhá životnost a vysoká hygiena
Zobrazit více
od 690 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Zipový polštář Lindart LEVANDA pro celoroční období obsahuje vonné mikrokapsle levandule, jejichž příjemná vůně krásně provoní lůžko. Má zklidňující účinky na organismus, vytváří příjemnou atmosféru při usínání a navozuje klidný a zdravý spánek. Vůně levandule má výborné relaxační účinky, přispívá ke zmírnění bolesti hlavy, migrény a potíží při onemocnění dýchacích cest. Má rovněž repelentní efekt proti komárům.

Český výrobek OEKO

Složení

Zipový polštář Lindart LEVANDA je konstruován tak, aby v maximální míře odolával sléhavosti a poskytoval správnou oporu hlavy během spánku. Náplň polštáře tvoří směs polyesterových kuliček a polyuretanových tyčinek uložená v samostatném vaku se zipem. Tím je zajištěna regulace množství náplně polštáře dle volby uživatele. Snímatelný obal polštáře umožňuje samostatné praní, čímž se výrazně prodlužuje životnost celého polštáře. Polštář je alergicky neutrální.

Tipy na údržbu

Ošetřování polštáře LEVANDE doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 40 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme chemické čištění ani použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme zvolit nižší teplotu vzduchu, t.j. cca 60 °C.

        

 

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00