Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Anatomický polštář DUO DREAM VISCO

Anatomický polštář DUO DREAM VISCO

Polštář Lindart DUO DREAM VISCO plní funkci ergonomického polštáře a vyznačuje se vysokým komfortem spaní. Přizpůsobuje se tvaru hlavy, krku i šíje a poskytuje jim pevnou a pružnou oporu.

  •  unikátní náplň z visco-vloček a PES kuliček 
  •  relaxace krčních svalů a obratlů
  •  snižuje únavu zad
  •  snímatelný a samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální
  • možnost regulace náplní
Zobrazit více
1 099 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart DUO DREAM VISCO plní funkci ergonomického polštáře a vyznačuje se vysokým komfortem spaní. Přizpůsobuje se tvaru hlavy, krku i šíje a poskytuje jim pevnou a pružnou oporu. Rovnoměrně rozkládá zatížení krčních svalů a obratlů. Náplň polštáře tvoří dva samostatné vaky se zipem pro možnost regulace náplně. Jádro polštáře je naplněno kombinací paměťové pěny a polyesterových vláken.
Polštář poskytuje dvojité pohodlí. Jedna strana je vyplněna polyesterovými vlákny pro měkký pocit. Druhá strana je vyplněna vločkami z paměťové pěny pro dokonalou oporu. Paměťová pěna zvyšuje pohodlí a uvolňuje napětí krku, ramen a zad.
Polštář je tvarovatelný díky poddajným vločkám z paměťové pěny a je ideální pro spaní na boku a na zádech.

Český výrobek

Složení

Tipy na údržbu

Ošetřování obalu polštáře DUO DREAM VISCO doporučujeme provádět minimálně 2× ročně, jinak podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody až do 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Samoobslužné čištění se nedoporučuje.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00