Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Matracový chránič SANIPUR

Matracový chránič SANIPUR
  • maximální hygiena lůžka díky vodonepropustnému a paropropustnému PUR zátěru
  • vhodný pro kojence, malé děti, osoby dlouhodobě upoutané na lůžko a osoby trpící inkontinencí
  • spolehlivé uchycení ke všem typům matrací
  • možnost praní při teplotě vody do 95 °C a sušení do 120 °C
Zobrazit více
od 617 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Čekejte prosím…

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Jako chránič matrací je SANIPUR důležitým praktickým doplňkem ložního vybavení. Je vhodný především pro případy, kdy lze předpokládat znečištění matrace tělními nebo jinými tekutinami. Jedná se hlavně o osoby trpící inkontinencí nebo dlouhodobě upoutané na lůžko, pro kojence a malé děti. Zvyšuje také tepelnou izolaci lůžka. Vysoká hygiena je zajištěna možností praní při teplotě vody do 95 °C a sušení do 120 °C.

Český výrobek OEKO

Složení

Hygienická ochranná podložka na matrace SANIPUR zhotovena ze 100% měkkého bavlněného froté, ze spodní strany ošetřena vodonepropustným a paropropustným PUR zátěrem. V rozích je opatřena gumovými napínacími pásky k uchycení a fixaci na matraci.

Tipy na údržbu

Ošetřování chrániče matrace SANIPUR doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě znečišťování. Nejvhodnějším a vysoce hygienickým způsobem ošetřování je praní při teplotě vody až do 95 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Žehlení není dovoleno. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

        

 

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00