Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Přikrývka ANTISTRESS

Přikrývka ANTISTRESS

Přikrývka Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu.

  •  odstraňuje rušivé účinky elektrostatického náboje
  •  odolná vůči mikroorganismům
  •  středně hřejivá přikrývka
  •  samostatně pratelný obal polštáře
  •  možnost regulace množství náplně polštáře
Zobrazit více
od 1 200 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Přikrývka Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu. Přikrývka je vhodná zejména pro osoby citlivě reagující na rušivé vlivy vyvolané elektrostatickým nábojem, které dráždí nervovou soustavu a vytváří poruchy spaní.

Český výrobek OEKO

Složení

Přikrývka Lindart ANTISTRESS díky ergonomickému proševu se vyznačuje velmi dobrou splývavostí. Tím udržuje u těla souvislou vrstvu vzduchu, která je tepelně stabilní v chladném i teplém prostředí.

Tipy na údržbu

Ošetřování přikrývky ANTISTRESS doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135×200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60 °C. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

         

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00