Košík 0 0 Kč

Polštář Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, tzv. elektrosmogu, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu. Polštář je vhodný zejména pro osoby citlivě reagující na rušivé vlivy vyvolané elektrosmogem, které dráždí nervovou soustavu a vytváří poruchy spaní. Poskytuje rovněž příjemnou oporu hlavy a je alergicky neutrální.

Polštář ANTISTRESS

  •  odstraňuje rušivé účinky elektrosmogu
  •  odolný vůči mikroorganismům
  •  příjemná opora hlavy
  •  samostatně pratelný obal polštáře
  •  možnost regulace množství náplně polštáře

Cena s DPH: od 626 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Polštář Lindart ANTISTRESS je složen ze dvou částí. Vrchní část polštáře je zhotovena z tkaniny z jemného polyesterového mikrovlákna s 2% podílem uhlíkových vláken, které mají schopnost odvádět negativní výboje elektrosmogu mimo. Náplň, vnitřní část, tvořená směsí kuliček dutých vláken a pružných polyuretanových tyčinek, je umístěna ve vaku z jemné netkané textilie. Polštář je možno natřepávat, a tím upravovat jeho objem i tvar a zároveň tak obnovovat a zachovávat měkkost a pružnost. Zip dovoluje vyjmutí náplně a samostatné praní prošitého obalu při teplotě do 60 °C. Tím se zvyšuje životnost polštáře.

Ošetřování polštáře ANTISTRESS doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít šetrný sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

         

Mohlo by vás také zajímat

SLEVA
30%

Polštář ALOE VERA S přírodní úpravou

Polštář Lindart ALOE VERA je ošetřen přírodním extraktem z rostliny Aloe Vera, který sa využívá rovněž v přírodní kosmetice. Přírodní substance změkčuje její povrchovou část a zvyšuje její hebkost.

od 559 Kč

Povlečení TITAN Povlečení

Ložní povlečení LINDART se vyznačuje mimořádnou jemností a zároveň pevností, hladkým povrchem s vysokým leskem a zvýšenou odolností vůči opotřebení.

od 363 Kč

Přikrývka ANTISTRESS S přírodní úpravou

Přikrývka Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, tzv. elektrosmogu, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu.

od 903 Kč
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00