Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář ANTISTRESS

Polštář ANTISTRESS

Polštář Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu.

  •  odstraňuje rušivé účinky elektrostatického náboje
  •  odolný vůči mikroorganismům
  •  příjemná opora hlavy
  •  samostatně pratelný obal polštáře
  •  možnost regulace množství náplně polštáře
Zobrazit více
od 695 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart ANTISTRESS obsahuje v povrchové tkanině vlákna s přírodní úpravou, která svým působením ruší negativní vlivy elektrostatického náboje, který způsobuje stresy a napětí v lidském organismu. Polštář je vhodný zejména pro osoby citlivě reagující na rušivé vlivy vyvolané elektrostatickým nábojem, které dráždí nervovou soustavu a vytváří poruchy spaní. Poskytuje rovněž příjemnou oporu hlavy a je alergicky neutrální.

Český výrobek OEKO

Složení

Polštář Lindart ANTISTRESS je složen ze dvou částí. Vrchní část polštáře je zhotovena z tkaniny z jemného polyesterového mikrovlákna s 2% podílem uhlíkových vláken, které mají schopnost odvádět negativní elektrostatické výboje. Náplň, vnitřní část, tvořená směsí kuliček dutých vláken a pružných polyuretanových tyčinek, je umístěna ve vaku z jemné netkané textilie. Polštář je možno natřepávat, a tím upravovat jeho objem i tvar a zároveň tak obnovovat a zachovávat měkkost a pružnost. Zip dovoluje vyjmutí náplně a samostatné praní prošitého obalu při teplotě do 60 °C. Tím se zvyšuje životnost polštáře.

Tipy na údržbu

Ošetřování polštáře ANTISTRESS doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít šetrný sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

         

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00