Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář LYOCELL

Polštář LYOCELL

Polštář Lindart LYOCELL vytváří díky lyocellovým vláknům suché mikroklima v oblasti hlavy a šíje. Předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost.

  •  účinné pohlcování vlhkosti
  •  výborný odvod vlhkosti od těla
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální
Zobrazit více
od 770 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart LYOCELL vytváří díky lyocellovým vláknům suché mikroklima v oblasti hlavy a šíje. Předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost (až o 50 % vyšší než u bavlny), rychlý odvod vlhkosti do okolí a působí antibakteriálně. Snímatelný a samostatně pratelný obal mnohonásobně prodlužuje životnost polštáře. Díky možné regulaci množství náplně je zajištěna optimální opora hlavy.

Český výrobek OEKO

Složení

Polštář Lindart LYOCELL je složený ze dvou samostatných částí. Zipový obal polštáře je zhotovený ze směsové tkaniny lyocellu a jemného mikrovlákna podšité polyesterovým vláknem every Fibre Loft. Zipový vak náplně je vyrobený z lehkého polypropylénu. Komfortní náplň tvoří PolyPur, směs polyesterových kuliček a PUR tyčinek, které zajišťují pružnost, měkkost a nesléhavost polštáře

Tipy na údržbu

Ošetřování polštáře LYOCELL doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

       

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00