Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Polštář LYOCELL

  •  účinné pohlcování vlhkosti
  •  výborný odvod vlhkosti od těla
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální

Polštář Lindart LYOCELL vytváří díky lyocellovým vláknům suché mikroklima v oblasti hlavy a šíje. Předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost (až o 50 % vyšší než u bavlny), rychlý odvod vlhkosti do okolí a působí antibakteriálně. Snímatelný a samostatně pratelný obal mnohonásobně prodlužuje životnost polštáře. Díky možné regulaci množství náplně je zajištěna optimální opora hlavy.

Polštář LYOCELL

  •  účinné pohlcování vlhkosti
  •  výborný odvod vlhkosti od těla
  •  antibakteriální účinky
  •  samostatně pratelný obal
  •  alergicky neutrální

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme v Mikulově a běžně je dodáváme do 14 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Původní cena: od 1 031 Kč

Cena s DPH: od 670 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Polštář Lindart LYOCELL je složený ze dvou samostatných částí. Zipový obal polštáře je zhotovený ze směsové tkaniny lyocellu a jemného mikrovlákna podšité polyesterovým vláknem every Fibre Loft. Zipový vak náplně je vyrobený z lehkého polypropylénu. Komfortní náplň tvoří PolyPur, směs polyesterových kuliček a PUR tyčinek, které zajišťují pružnost, měkkost a nesléhavost polštáře

Český výrobek OEKO

Ošetřování polštáře LYOCELL doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

       

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00