Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 000 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 2 500 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Přikrývka LYOCELL

  •  účinné pohlcování vlhkosti
  •  výborný odvod vlhkosti od těla
  •  antibakteriální účinky
  •  středně hřejivá
  •  alergicky neutrální

Přikrývka Lindart LYOCELL je středně hřejivá souprava zhotovená z tkaniny z lyocellu a z jemného polyesterového mikrovlákna. Díky lyocellovým vláknům vytvářejí přikrývka i polštář v lůžku suché a zároveň teplé mikroklima. Předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost (až o 50 % vyšší než u bavlny), rychlý odvod vlhkosti do okolí a působí antibakteriálně.

Přikrývka LYOCELL

  •  účinné pohlcování vlhkosti
  •  výborný odvod vlhkosti od těla
  •  antibakteriální účinky
  •  středně hřejivá
  •  alergicky neutrální

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme v Mikulově a běžně je dodáváme do 14 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Původní cena: od 1 730 Kč

Cena s DPH: od 1 211 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

 Přikrývka Lindart LYOCELL je zhotovena z lehké, hebké směsové tkaniny z lyocellu a jemného mikrovlákna. Náplň přikrývky je ze značkového tvarovaného polyesterového dutého vlákna every Fibre HCS s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. U přikrývky je použitý ergonomický způsob prošití, který umožňuje lepší přilnavost a  zvyšuje tím její užitné vlastnosti.

Český výrobek OEKO

Ošetřování přikrývky LYOCELL doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135×200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60 °C. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

         

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00