Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář SAN NOBLE

Polštář SAN NOBLE

Polštář Lindart SAN NOBLE je dvoudílný zipový polštář. Vzhledem k použité tkanině a konstrukčnímu řešení má několikanásobně delší životnost než běžné polštáře zhotovené z bavlny.

  • vysoký hygienický standard
  • prodloužená životnost
  • vyvařovací tvarovaná vlákna v náplni
  • možnost častějšího praní
  • snímatelný a samostatně pratelný obal
  • vhodný pro alergiky a děti do 3 let
Zobrazit více
od 700 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart SAN NOBLE je dvoudílný zipový polštář. Vzhledem k použité tkanině a konstrukčnímu řešení má několikanásobně delší životnost než běžné polštáře zhotovené z bavlny.
Obal polštáře je snímatelný a samostatně pratelný. Polštář je vhodný pro alergiky, astmatiky a děti do 3 let.

Český výrobek OEKO

Složení

Zipový polštář Lindart SAN NOBLE je zhotovený z jemné a pevné směsové tkaniny (50% bavlna/50% polyester)a obsahuje náplň ze směsi dutých vláken ve tvaru kuliček a pružných polyuretanových tyčinek, která dodává polštáři měkkost, pružnost a nesléhavost. Možnost praní obalu polštáře do 95°C a sušení do 120°C zajišťují nejúčinnější ochranu proti prachovým roztočům.

Tipy na údržbu

Ošetřování polštáře SAN NOBLE doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody až do 95°C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

      

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00