Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Přikrývka SAN NOBLE

Přikrývka SAN NOBLE
  • vysoký hygienický standard
  • prodloužená životnost
  • vyvařovací tvarovaná vlákna v náplni
  • možnost častějšího praní
  • snímatelný a samostatně pratelný obal
  • vhodný pro alergiky a děti do 3 let
Zobrazit více
od 1 235 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Čekejte prosím…

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Prošívaná přikrývka Lindart SAN NOBLE je přikrývka se střední hřejivostí..Vzhledem k použité tkanině a konstrukčnímu řešení má několikanásobně delší životnost než přikrývky zhotovené z bavlny. Možnost praní do 95°C a sušení do 120°C zajišťuje nejúčinnější ochranu proti prachovým roztočům. Je proto vhodná pro alergiky, astmatiky a děti do 3 let.

Český výrobek OEKO

Složení

Přikrývka Lindart SAN NOBLE je zhotovena z jemné, ale pevné směsové tkaniny (50% bavlna/50% polyester) odolné vůči opotřebení. Náplň obsahuje vyvařovací tvarovaná dutá vlákna San (HCS), která jí dodávají příjemnou hřejivost, lehkost, vzdušnost a trvanlivost.

Tipy na údržbu

Ošetřování přikrývky SAN NOBLE doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody do 95°C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž chemické použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je možno použít normální sušící program. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění se nedoporučuje.

        

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00