Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Doprava zdarma
Showroom

Přehoz TITAN

od 3 650 Kč
Doprava zdarma
Showroom

Elegantní přehoz na postel LINDART je praktickým a estetickým doplňkem ložnice. Je odvozený ze stylu francouzské ložnice zvýrazňující prostor, jemnost a eleganci.

  •  styl francouzské ložnice
  •  vysoký lesk a elegantní vzhled
  •  hebký dotek nejjemnějšího MAKO saténu
  •  barevně ladí s povlečením LINDART
  •  dlouhá životnost
  •  praní do 60°C

Varianta

od 3 650 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.
Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Elegantní přehoz na postel LINDART je praktickým a estetickým doplňkem ložnice. Je odvozený ze stylu francouzské ložnice zvýrazňující prostor, jemnost a eleganci. Přehoz se navíc vyznačuje vlastnostmi komfortní letní prošívané přikrývky. Barevně ladí s povlečením. Je možné jej doplnit dekoračními polštářky zhotovenými ze stejných, vysoce kvalitních, jednobarevných materiálů.

Český výrobek OEKO

Složení

Přehoz na postel LINDART je v povrchové části zhotovený z jemného MAKO-SATÉNU z dlouhovláknité egyptské bavlny. Má vysoký lesk a elegantní vzhled. Náplň tvoří jednodutinkové polyesterové vlákno s výbornou provzdušněností a vysokým hygienickým standardem.

Tipy na údržbu

Ošetřování přehozu na postel LINDART doporučujeme při běžném používání provádět minimálně 4x ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. Nedoporučujeme používání bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60°C. Přehoz uložený v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně a rychleji usušil. Žehlení je možné při teplotě maximálně 110°C. Chemické čištění nedoporučujeme.

          

Zpět nahoru