Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

TOPPER VISCO CLIMATIC

TOPPER VISCO CLIMATIC

Topper Lindart VISCO CLIMATIC se pokládá na matraci a podstatně zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku.

  •  multifunkční, relaxační a vyrovnávací
  •  nadstandardní výška 9 cm
  •  dvouvrstvé jádro
  •  antidekubitní účinky
  •  klimatizační efekt
  •  snímatelný a pratelný potah
  •  alergicky neutrální
Zobrazit více

NEJPRVE VYBERTE ROZMĚR

od 5 950 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Topper Lindart VISCO CLIMATIC se pokládá na matraci a podstatně zvyšuje komfort spaní. Viscoelestická pěna v jádru rozkládá váhu těla na maximální plochu a odlehčuje jej, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňování bolesti zad a zlepšování kvality spánku. Působí rovněž antidekubitně - zvyšuje ochranu proti proleženinám a umožňuje uvedení páteře do správné polohy.Díky své výšce 9 cm je schopna vyrovnávat případné nerovnosti matrace a zateplit lůžko. Zároveň chrání před pronikáním nečistot do matrace.

Český výrobek OEKO

Složení

Jádro topperu Lindart VISCO CLIMATIC se skládá ze dvou vrstev. Vrchní část tvoří paměťová visco-pěna o výšce 4 cm. Spodní část obsahuje polyuretanovou pěnu o výšce cca 4 cm, která vytváří výborný klimatizační efekt, provzdušňuje celý topper a odstraňuje nadměrnou vlhkost. Komfortní ručně šitý potah je zhotovený z jemné pevné tkaniny obsahující 100% bavlnu. Tkanina potahu je podšita bavlněným rounem o hmotnosti cca 250 g/m². Topper je po obvodu opatřený zipem a v rozích má našity gumové pásky k uchycení a fixaci na matraci.

Celková výška topperu je cca 9 cm.

Tipy na údržbu

Ošetřování potahu topperu VISCO CLIMATIC doporučujeme provádět minimálně 2x ročně. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného potahu při teplotě vody cca 30°C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór.

 

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00