Košík 0 0 Kč

Prošívaná přikrývka Lindart BAMBOO PLUS využívá jedinečné vlastnosti bambusových vláken, které se projevují ve stálých antibakteriálních a protiplísňových účincích. Dále ve vysoké savosti (až 4 x vyšší než u bavlny), v odvodu potu mimo pokožku a v příjemné termoregulaci okolí těla. Je zhotovena ergonomickým proševem, který zajišťuje její vyšší splývavost a příjemný kontakt s tělem.

Přikrývka BAMBOO PLUS

  • vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí
  • vysoká savost - odvod potu
  • příjemná termoregulace
  • antibakteriální účinky
  • přirozená splývavost
  • alergicky neutrální

Cena s DPH: od 938 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Přikrývka Lindart BAMBOO PLUS je vybavena jedinečnou povrchovou tkaninou složenou z kombinace bambusových vláken a polyesterových mikrovláken v poměru 60/40. Její náplň tvoří mykané rouno z tvarovaných dutých vláken (HCS), která jsou odolná vůči mikroorganismům.

Ošetřování přikrývky BAMBOO PLUS doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60°C. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

        

Mohlo by vás také zajímat

Polštář BAMBOO PLUS Antibakteriální

Polštář Lindart BAMBOO PLUS využívá jedinečné vlastnosti bambusových vláken, které se projevují ve stálých antibakteriálních a protiplísňových účincích.

od 666 Kč
SLEVA
20%

Přikrývka ALOE VERA S přírodní úpravou

Prošívaná přikrývka Lindart ALOE VERA je ošetřena přírodním extraktem z rostliny Aloe Vera, který sa využívá rovněž v přírodní kosmetice. Přírodní substance změkčuje její povrchovou část, zvyšuje její hebkost a splývavost.

od 797 Kč

Přikrývka EXQUISIT Péřové

Péřová přikrývka EXQUISIT patří mezi velmi kvalitní péřové ložní výrobky, vyznačující se mimořádnou lehkostí, hřejivostí a jemností. Jemná péřová náplň ošetřená proti roztočům a jejich alergenům vytváří v lůžku příjemné a komfortní prostředí.

od 7 986 Kč
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00