Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Přikrývka ELEGANC

Přikrývka ELEGANC

Přikrývka Lindart ELEGANC nabízí vysoce hygienické vlastnosti. Je vzdušná, lehká a díky použité jemně broušené tkanině se vyznačuje maximální splývavostí.

  • vysoká splývavost
  • antibakteriální a alergicky neutrální
  • příjemný broskvový omak
  • pratelná do 60°C
  • sušení v domácí sušičce

 

 

Zobrazit více
od 880 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Přikrývka Lindart ELEGANCE obsahuje v náplni značková tvarovaná dutá polyesterová vlákna San (HCS), která ji spolu s lehkou mikrovláknitou tkaninou dodávají zvýšenou lehkost, příjemnou hřejivost a vysokou vzdušnost.

Český výrobek OEKO

Složení

Ložní výrobky Lindart ELEGANCE tvoří prošívaná přikrývka, která se dodává ve třech kategoriích hřejivosti a to letní, celoroční a extra hřejivá s vysokým hygienickým standardem. Výrobky jsou zhotoveny z jemné 100% mikropolyesterové tkaniny obsahující stovky mikrovláken s vytlačeným dezénem (peříčko). Díky své pevnosti zajišťuje tkanina výrobkům z ní zhotovených dlouhou životnost. Nízká hmotnost tkaniny značně zvyšuje její splývavost, čímž přikrývka velmi dobře obepíná tělo. Protože je tkanina z lícové strany jemně broušená, dosahují přikrývka i polštář velmi příjemný tzv. broskvový omak. Vzhledem k materiálovému složení působí uvedené výrobky antibakteriálně a jsou vhodné i pro alergiky z domácího prachu.

Tipy na údržbu

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00