Košík 0 0 Kč

Ložní souprava Lindart FIT ALERGO je zhotovena z jemné polyesterové tkaniny, která zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostředí. Její antibakteriální úprava, která je nesepratelná, má schopnost potírat mikroby na zpoceném těle, čímž zamezuje nepříjemnému pachu ložních textilií i při vícenásobném použití. Snímatelný obal s povrchovou tkaninou s rychlým odvodem potu je možno prát samostatně při teplotě do 60°C. Tím se zvyšuje jeho životnost. Díky použitým materiálům je polštář vhodný pro osoby se zvýšenou potivostí hlavy

Set FIT ALERGO CELOROČNÍ x 2

  • udržování suchého klimatu v lůžku
  • odvod potu od těla
  • antibakteriální účinky
  • alergicky neutrální
  • samostatně pratelný obal polštáře

Obvyklá cena od 2 975 Kč

Cena s DPH: od 2 232 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Ložní souprava Lindart FIT ALERGO je zhotovena z jemné tkaniny ze 100% mikropolyesteru, která zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostředí. Přikrývka je opatřena náplní z jemných tvarovaných dutých vláken San (HCS). Zipový polštář se skládá ze dvou částí. Vnější část polštáře s prošitým povrchem je opatřena zipem. Druhou, vnitřní část polštáře, tvoří náplň ze směsi polyuretanových tyčinek a polyesterových kuliček umístěných ve vaku z netkané textilie. Tato směs zajišťuje měkkost a pružnost polštáře.

Ošetřování ložní soupravy FIT ALERGO doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. U polštáře častěji a to jen snímatelnou vrchní obalovou část. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60°C. Přikrývku uloženou v sušičce vzhledem k velikosti doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

    

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Matracový chránič SANIPUR Matracový chránič

Jako chránič matrací je SANIPUR důležitým praktickým doplňkem ložního vybavení. Je vhodný především pro případy, kdy lze předpokládat znečištění matrace tělními nebo jinými tekutinami. Jedná se hlavně o osoby trpící inkontinencí nebo dlouhodobě upoutané na lůžko, pro kojence a malé děti.

od 673 Kč

Polštář TRIO ELEGANC Péřové

Péřový polštář TRIO ELEGANC patří mezi velmi kvalitní péřové ložní výrobky. Poskytuje jemnou a dostatečně silnou oporu hlavy. Vyznačuje se přitom jemností a vysoce pohodlným uložením hlavy.

od 1 839 Kč

Přikrývka FAMILY SAN Zdravotní vyvařovací

Prošívaná přikrývka Lindart FAMILY SAN kombinuje jemný komfort čisté bavlny a vysokou hygienu lůžka. Je možné ji prát a sušit při vysokých teplotách, které zajišťují nejvyšší stupeň hygieny.

od 1 107 Kč
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00