Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Set TOP EURO CELOROČNÍ MAXI

Set TOP EURO CELOROČNÍ MAXI

Přikrývka 220 x 240 cm celoroční + 2 x polštář 70 x 90 cm

  • příjemné spaní
  • dlouhá životnost a vysoká hygiena
  • jednoduchá údržba
  • samostatně pratelný obal polštáře
  • správná opora hlavy
  • alergicky neutrální
Zobrazit více
4 100 Kč
3 280 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Ložní souprava Lindart TOP EURO se vyrábí v letním i celoročním provedením. Rozdíl je především v odlišné hmotnosti náplně přikrývek, které se projevují v menší či větší hřejivosti. Souprava se vyznačuje lehkostí, pevností a sníženou mačkavostí. Ve spojení s tvarovaným vláknem every fibre HCS v náplni nabízejí tyto ložní výrobky výborné užitné vlastnosti typické pro kvalitní ložní výbavu, včetně vysokého hygienického standardu. Ložní souprava je alergicky neutrální.

Český výrobek OEKO

Složení

Ložní souprava Lindart TOP EURO se vyrábí z lehké a pevné tkaniny ze směsi polyesteru a bavlny (50% bavlny/50% polyester) se zvýšenou odolností proti opotřebění. Náplň obsahuje jednodutinková tvarovaná vlákna fibre HCS, které ji dodávají příjemnou lehkost a vzdušnost. V letním provedení činí snížená hmotnost náplně cca 150g/m², v celoročním provedení má náplň hmotnost cca 300g/m².

Tipy na údržbu

Ošetřování ložní soupravy TOP EURO doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. U polštáře častěji a pouze jeho snímatelný obal. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody cca 60 °C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je vhodná nižší teplota vzduchu cca 60°C. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme vhledem k její velikosti během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Při chemickém čištění doporučujeme zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

      

 

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00