Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

SG LEGUAN Silver AR+

SG LEGUAN Silver AR+
  • špičková kvalita
  • snadná údržba
  • jedinečný design
  • neomezené možnosti použití
  • rozměr 2600x1000x2,8
  • AR+ zvýšená odolnost
  • dodání do 2 týdnů
Zobrazit více
od 10 869 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Čekejte prosím…

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Označení SA- samolepící tapeta: vhodná pro nesavé povrchy, aplikace na savé podklady je možná po penetraci plochy.
Označení NA- tapeta bez lepidla: doporučujeme na vysoce savé povrchy jako jsou zdivo, sádrokarton a nepotažené dřevotřísky. Doporučujeme použít naše SIBUKLE lepidlo.
Návod na instalaci naleznete v sekci Jak vybrat tapety. Naleznete zde i odkaz na kanál youtube, kde můžete shlédnout mnoho naučných videí a celkový ceník dekorativních fólií SIBU zahrnující všechny dekory. Veškeré informace naleznete na stránkách výrobce http://www.sibu.at.

Složení

SIBU DESIGN je předním výrobcem dekorativních fólií špičkové kvality, které byly vyvinuty speciálně pro design interiéru, nábytku, koncepce obchodů, módu, architektonické a výstavní plochy. Dekorativní fólie SIBU DESIGN jsou snadno aplikovatelné a nabízejí téměř neomezené možnosti použití. Dekorační fólie lze lepit na všechny typy povrchů bez nutnosti protitahu a velice snadno se formátují a udržují.

Tipy na údržbu

Čištění a ošetření : DECO / STRUCTURE / ACRYLIC / PUNCH / PUNCH-LINE 3D: v případě lehké nečistoty pomocí měkkého čistícího hadříku.
V případě silných nečistot čistíme přípravkem na okna nebo na plasty (sprej nanášíme na hadřík nikoli na povrch fólie).
Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky, prostředky na bázi rozpouštědla nebo čistý alkohol!
LEATHER-LINE:
Čisté kožené povrchy pomocí standardních tekutých mýdel, které poté odstraňte vlhkým hadříkem.
Imitace kožešiny (LL Savanna, LL Marabu, LL reggae, LL Eleganza) lehké nečistoty vysavačem, silné nečistoty vlhkým čistým hadříkem.
Potištěné povrchy doporučujeme čistit poze lehce mýdlovou vodou. Nesmí být používány žádné abrazivní čističe nebo podobné látky. Opláchněte čistou vodou. Úklid / péče se mohou lišit v závislosti na výrobci tisku barev.
Leštící sada pro ACRYLIC-LINE a SIBU-GLAS povrchy. Škrábance na akrylovém povrchu lze opakovaně odstranit pomocí leštící sady. Leštění také chrání povrch fólie. Sada obsahuje leštící pastu, houbu a leštící hadřík.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00