Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Police ELIS

Police ELIS

Elegantní a jednoduchá posuvná police ELIS, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

  • český výrobek
  • vše vyrobeno z masivního rostlého dřeva
  • provedení PRAVÁ a LEVÁ
  • Rozměr odkládací plochy je 35x35x18 cm
  • doprava 3% z ceny po celé ČR
Zobrazit více

NEJPRVE VYBERTE DEKOR

VYBERTE BARVA BUK

VYBERTE BARVA DUB

VYBERTE PROVEDENÍ

od 2 650 Kč

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Police ELIS je vyrobena z celomasivního tvrdého dřeva BUK, s možností moření do libovolných odstínů. Police je možno zavěsit na libovolnou dřevěnou postel s tloušťkou bočnice 24mm a výšky bočnice min.150 mm.

Český výrobek

Složení

Velmi oblíbená závěsná dřevěná polička ELIS, která je vhodná pouze pro celodřevěná lůžka. Tato police je volně zavěšená za bočnici a díky prostému, ale praktickému systému lze polici libovolně posouvat po bočnici lůžka. 
To velmi oceníte při četbě v lůžku či nemoci, kdy máte zvedlou hlavovou část lehací plochy. Polici si posunete na bočnici tak, abyste měli svůj oblíbený čaj či knihu stále po ruce.
Je vyrobena z masívního bukového nebo dubového dřeva s možností moření dle vzorníku . Rozměr odkládací plochy je 35x35 cm, při objednání je nutno uvádět, zda se jedná o pravou nebo levou polici. Určení orientace police je z pohledu na lůžko, tedy pokud stojíte před lůžkem, police PRAVÁ je na pravé straně lůžka a police LEVÁ je na levé straně lůžka.

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00