Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.

Polštář SAN MEDIC

Polštář SAN MEDIC

Polštář Lindart SAN MEDIC je polštář s vysokým hygienickým standardem.

  • nejvyšší hygiena lůžka
  • pratelná do 95 °C a sušení do 120 °C
  • zvýšená odolnost vůči opotřebení
  • prodloužená životnost
  • samostatně pratelný obal
  • možnost regulace náplně
Zobrazit více
od 650 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodný rozměr nebo velikost? Pak se na nás obraťte a my vám rádi poradíme. Zaměřujeme se jak na výrobu klasických rozměrů, tak i na zakázkovou výrobu

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Polštář Lindart SAN MEDIC je polštář s vysokým hygienickým standardem. Pro svou pevnost a zvýšenou odolnost vůči opotřebení je vhodný i do více zátěžových provozů, jako jsou hotely, penziony, nemocnice nebo lázeňské domy. Možnost praní do 95 °C a sušení do 120 °C zajišťují nejúčinnější ochranu proti domácím roztočům a jejich alergenům.

Český výrobek OEKO

Složení

Polštář Lindart SAN MEDIC je opatřený prošitým zipovým obalem, který je snímatelný a samostatně pratelný. Náplň polštáře je uložena v samostatném vaku opatřeným rovněž zipem a obsahuje směs dutých polyesterových vláken tvarovaných do chomáčků – kuliček a pružných polyuretanových tyčinek, které mu dodávají měkkost, pružnost a nesléhavost. Možnost praní obalu do 95 °C a sušení do 120°C zajišťují nejúčinnější ochranu proti domácím roztočům.

Tipy na údržbu

Ošetřování polštáře SAN MEDIC doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody až do 95 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

        

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00