Český výrobek
Košík 0 0 Kč

Nakupte za 1 200 Kč a dostanete dopravu zdarma.
Při nákupu nad 1 500 Kč dostanete navíc zdarma dárkový poukaz na 100 Kč.
Při nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc zdarma stylovou šálu.

Přikrývka SAN MEDIC

Přikrývka SAN MEDIC
  • nejvyšší hygiena lůžka
  • pratelná do 95°C a sušení do 120°C
  • zvýšená odolnost vůči opotřebení
  • prodloužená životnost
  • středně hřejivá
  • alergicky neutrální
Zobrazit více
od 895 Kč

Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Máte dotaz k výrobku? Máte zájem o jiný rozměr? Ozvěte se nám.

Čekejte prosím…

Kontaktní formulář

Nevybrali jste si z naší nabídky vhodné matrace do vaší postele? Pak se na nás obraťte a my vám rádi vyrobíme matraci v jakémkoliv rozměru, tedy i ten, který není výše uvedený. Zaměřujeme se jak na klasické rozměry, tak i na výrobu matrací s atypickou velikostí. Dokážeme produktovat kvalitní jednolůžkové i dvoulůžkové matrace, které vyrábíme ve Zdounkách a běžně je dodáváme do 10 pracovních dní.

* políčko je nutné vyplnit

Základní
informace

Prošívaná přikrývka Lindart SAN MEDIC je přikrývka s vysokým hygienickým standardem. Pro svou pevnost a zvýšenou odolnost vůči opotřebení je vhodná i do více zátěžových provozů, jako jsou hotely, penziony, nemocnice nebo lázeňské domy. Možnost praní do 95°C a sušení do 120°C ji zajišťují nejúčinnější ochranu proti domácím roztočům a jejich alergenům.

Český výrobek OEKO

Složení

Přikrývka Lindart SAN MEDIC je zhotovena z jemné tkaniny ze 100% polyesteru, která má několikanásobně delší životnost než tkanina ze 100% bavlny. Obsahuje náplň z vyvařovacích značkových tvarovaných dutých vláken San (HCS), které ji dodávají příjemnou hřejivost, lehkost a vzdušnost. Přikrývka je středně hřejivá s celoročním využitím. Je rovněž alergicky neutrální.

Tipy na údržbu

Ošetřování přikrývky SAN MEDIC doporučujeme při běžném používání provádět minimálně jednou ročně. Nejvhodnějším způsobem údržby je praní při teplotě vody do 95°C v šetrném programu. V domácí pračce nedoporučujeme prát přikrývky většího rozměru než 135x200 cm. (Větší přikrývky je možno prát jenom v pračce s větší kapacitou praní.) Nedoporučujeme rovněž chemické použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce je možno použít normální sušící program. Přikrývku uloženou v sušičce doporučujeme během sušení přeskládat, aby se rovnoměrně vysušila. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění se nedoporučuje.

        

Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00