Košík 0 0 Kč

Zipový polštář Lindart SILVER COMFORT nabízí jedinečné užitné a vysoce hygienické vlastnosti. Je pružný, vzdušný, částice stříbra v povrchové tkanině jej udržují v suchém stavu i při zvýšeném pocení. Zamezují množení bakterií produkující nepříjemný zápach a také šíření případných infekcí. Polštář deodorizují a příznivě působí na pleť během spánku.

Polštář SILVER COMFORT

  •  jedinečné antimikrobiální účinky (iontů stříbra)
  •  prevence proti bakteriálnímu zápachu
  •  příjemná absorpce a odvod potu
  •  snímatelný a samostatně pratelný obal
  •  možnost regulace náplně
  •  alergicky neutrální

Obvyklá cena od 874 Kč

Cena s DPH: od 699 Kč

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma.

Čekejte prosím ...

Zipový polštář Lindart SILVER COMFORT je vyplněný směsí pružných polyuretanových tyčinek a měkkých polyesterových kuliček. Povrchová tkanina, jejímž základem je jemná 100% bavlna, je ošetřena technologií stříbrných iontů, které zajišťují širokospektrální antimikrobiální a antiseptické účinky. Obal polštáře je možné prát samostatně, čímž se prodlužuje životnost celého polštáře.

Ošetřování polštáře SILVER COMFORT doporučujeme provádět podle potřeby, zejména v závislosti na intenzitě pocení. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní pouze snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca 60 °C v domácí pračce v šetrném programu. Nedoporučujeme použití bělících prostředků obsahujících chlór. Při sušení v domácí sušičce doporučujeme použít normální sušící program. Chemické čištění vyžaduje zvýšenou opatrnost. Samoobslužné čištění nedoporučujeme.

        

Mohlo by vás také zajímat

Polštář BAMBOO PLUS Antibakteriální

Polštář Lindart BAMBOO PLUS využívá jedinečné vlastnosti bambusových vláken, které se projevují ve stálých antibakteriálních a protiplísňových účincích.

od 666 Kč
SLEVA
35%

Polštář LYOCELL Antibakteriální

Polštář Lindart LYOCELL vytváří díky lyocellovým vláknům suché mikroklima v oblasti hlavy a šíje. Předností lyocellových vláken je, že zajišťují výbornou nasákavost.

od 670 Kč
SLEVA
20%

Přikrývka SILVER COMFORT Antibakteriální

Prošívaná přikrývka Lindart SILVER COMFORT nabízí jedinečné užitné a vysoce hygienické vlastnosti. Je příjemná na dotek, středně hřejivá, s vysokou propustností vzduchu. Mikročástice stříbra v povrchové tkanině ji udržují v suchém stavu i při zvýšeném pocení.

od 1 141 Kč
Zpět nahoru

Adresa

LINDART s.r.o.
Pražákova 10
619 00 Brno

Otevírací doba

Po – Pá, 9:00 – 17:00